2017 Steam Oyunları İndirimi Başlıyor

Oyun Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Steam oyunlarını bilmeyeniniz yoktur. Özellikle de oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan Steam oyunları bu geceden itibaren indirime gidiyor. Buna göre 2017 indirimli Steam oyunları nı oldukça makul fiyatlara alabileceksiniz.
2017 Steam indirimli oyunlar kategorisinde yüzlerce oyunu oldukça ucuz fiyatlara alabileceksiniz. Bu aralar param var diyorsanız, oyuna da merakınız varsa paralarınızın oyunlara gitmesinin ihtimalini veriyoruz. PC oyunları kategorisinde Steam yaz indirimleri için sadece birkaç saat beklemeniz yeterli olacaktır. Tarih olarak 22 Temmuz 2017 yılında Steam indirimleri başlayacaktır.

Steam yaz indirimleri 2017 kategorisinde sizleri hangi oyunlar bekliyor? Belki de o kadar çok indirimli oyun içerisinde kaybolacaksınız. Sizlere önerilen indirimli Steam oyunları için bir liste hazırlamayı tabi ki ihmal etmedik. Ancak bilmenizi isteriz ki; sizlere listeleyeceğimiz indirimli Steam oyunlarından hangilerinin indirime gireceğiniz bilmiyoruz. Muhtemel verdiklerimizi buradan kendi adımıza derleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Listede gördüğünüz oyunların indirimli olup olmayacaklarını sizler bakarak görebilirsiniz.
Ancak bilmenizi isteriz ki Steam indirimli 2017 oyunları hakkında tüm gelişmeleri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeniz sizler için büyük bir imkan olabilir.

2017 Steam Yaz İndirimli Oyunlar ( İhtimal )

Arma 3, Savaş simülasyonu oyunlarından birisidir. Oldukça fazla kitlesi bulunan bu oyun Yunanistan’a bağlı 2 ada üzerinde gerçekleşiyor. Tank, helikopter, deniz botu ve zırhlı araçlarla savaşa hazırsanız eğer Arma 3 Steam indirimli olarak karşınıza çıkabilir.
Playerunknown’s Battlegrounds ‘’ Şimdi herkes bu oyunu konuşuyor ‘’ sloganı ile karşımıza çıkan bir Steam oyunudur. Oyuna ilk girdiğiniz zaman uçaktan 100 kişi ile birlikte atlayarak bir adaya düşüyorsunuz. Playerunknown’s Battlegrounds 2017 Steam indirimi geçerli olabilecek bir savaş oyunudur.

Steam 2017 İndirimleri Ne Zaman Bitecek?

22 Haziran 2017 saat 00:00 itibari ile indirimler başlayacak. Bu kapsamda indirimli Steam oyunlarını almaya başlayabilirsiniz. Steam 2017 yaz indirimleri ne zaman bitecek diyenlere ise 5 Temmuz 2017 tarihinde biteceğini buradan belirtebiliriz.

Steam 2017 Yaz İndirimleri Ne Kadar Olacak?

Steam indirimlerini herkes uzun zamandan beri bekliyor. Her oyunda farklılık gösterebilecek indirimler sunulacaktır. Buna göre %90 oranına kadar indirimli oyun alabilmektesiniz.
İndirimli oyunlardan haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Sizlerin de indirimli oyunlar hakkında görüşleriniz bizim için değerlidir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir