Altın Kelebek En İyi Youtuber Ödülü Sahibini Buldu

Gündem admin
sponsorlu reklam

4.Pantene Altın Kelebek ödülleri sahipleriyle buluştu.Sunuculuğunu Ayça Ayşin Turan ve Cem Davran‘ın yaptığı gece heyecanlı çekişmelere sahne oldu. Bu yıl ilk kez oylamada yer alan “En İyi YouTuber/Instagrammer” kategorisinde aday gösterilen Enes Batur, ödülü kazanan genç oldu.

Youtuber/Instagrammer Ödülü

YouTube’da izlenmek dünyada ve Türkiye’de birçok gencin hayallerini süslüyor ve iyi bir gelir elde aracı olarak da değerlendiriliyor. Bu nedenle bu kategoride kimin ödül alacağı merakla bekleniyordu. YouTube’da 5.4 milyon abonesi bulunan kanalıyla Enes Batur, Türkiye’deki en çok takip edilen Youtube kanalının sahibi. Bu başarısını Altın Kelebek ödülünü alarak kanıtladı. Sosyal medyanın her geçen gün önemini arttırdığını düşündüğümüzde bu ödülün anlamının da büyük olduğu açık.  Bu ödül için Enes Batur’un oldukça güçlü rakipleri bulunuyordu.  Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Danla Biliç gibi hem YouTube hem de Instagram’da fenomen olan rakiplerini geçen Enes Batur birinciliği aldı.

2,7 Milyon Takipçi

Youtube’da adeta bir fenomen haline gelen ve komedi içeren videolar yayınlayan Enes Batur gençlerin sevgilisi olmuştu.

Uzun süreden beri bu ödülü almak için oy toplayan Enes Batur ise çabalarının sonucunu görerek ödülün sahibi oldu.

Enes Batur Kimdir?

Sosyal medyanın gücünü yansıtan bu ödülü kazanan Enes Batur, ödülü alırken yaptığı konuşmada annesine teşekkür etti.  9 Nisan 1998 doğumlu olan Enes’in tam ismi Enes Batur Sungurtekin. Genel olarak oyun videolarıyla YouTube’ta kendisini gösteren Batur, burada kazandığı takipçi kitlesini elinde tutarak daha sonra farklı alanlara yöneldi. Enes Batur, en büyük kişisel YouTube kanalını elinde bulunduruyor ve bu başarısı sayesinde bir film projesine de imza atmak üzere.

Sosyal medyanın önemli bir güç haline geldiği günümüzde, Batur’un bu başarısının küçümsenmemesi gerekiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir