Android İçin Batarya Koruma Uygulaması! Türk Geliştiriciler Üretti

Android Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Android kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Android kullanımının artması ile android kullanımını kolaylaştıracak ve uzun ömürlü hale getirecek uygulamalar da üretilmeye başlanmıştır. Bu uygulamalardan birisi de en iyi batarya uygulaması 2017 listesinin ilk sırasında yer alan batarya doktoru uygulaması olmaktadır.

android-logo.jpg

Bataryanın Ömrünü Uzatıyor

Android cihazın kısa sürede temizlenmesini ve batarya ömrünün olduğundan daha uzun olmasını sağlayan batarya doktoru, android kullanıcıları için özellikle android batarya ömrünü uzatma amacı ile kullanılan bir uygulama olmaktadır.

android-logo.jpg

Muhteşem Bir Tasarım İle Karşınızda!

Kullanımı oldukça yaygın bir uygulama olan ve Türk üretimi olan batarya doktoru uygulaması, akıllı güç modları sayesinde batarya ömrünü daha uzun bir hale getirmek amacı ile tasarlanan bir uygulamadı. Cihazda yer alan ancak önemsiz olan tüm verileri temizlenmesini sağlayan ve aynı zamanda tasarımında yer alan sıcaklık kontrol teknolojisi sayesinde cihazın aşırı ısınmasını engelleyerek soğutma işlemi ile android cihazın normal ısıda kalmasını sağlayan batarya doktoru uygulaması android kullanıcılarını adeta kendisine hayran bırakmaktadır.

android-logo.jpg

Özellikleri Saymakla Bitmiyor!

Türk geliştiricileri tarafından muhteşem bir tasarı üzerine üretilmiş bir uygulama olan batarya doktoru uygulaması bünyesinde neredeyse saymakla bitmeyen özellikleri barındırmaktadır. İşte o özellikler;

  • Android cihazda yer alan gereksiz verileri ve çöp dosyaları kısa sürede önbellekten temizleyerek önbelleğin daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

  • Batarya doktoru uygulamasının tasarımında ultra hız ve aşırı güç tasarruf modları bulunmaktadır. Bu modlar etkin hale getirildiğinde bataryanın pil ömrü daha uzun hale gelmektedir.

  • Ram ve bellek gibi android cihaz için önemli olan alanlar ile arka planda çalışan açık programları silerek cihazın daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

  • Batarya doktoru programı en iyi android batarya programı 2017 listesinde ilk sırayı alırken aynı zamanda CPU soğutucusu sayesinde cihazın aşırı derecede ısınmasını sağlayan programları saptayarak ve hemen müdahale ederek cihazın normal ısıda çalışmasına ortam hazırlamaktadır.

  • android-logo.jpg

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir