Android O Bekleyenlere Üzücü Haber

Android Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Android Editöründen Üzücü Açıklama

Android cihazlar için O sürümünün güncelleme alması ile ilgili ortaya çıkan haberleri Android O bekleyenler için üzücü bir haber olarak belirtebiliriz. Resmi olmayan kaynaklara göre Android sürümünün dağıtım tarihi Ağustos ayının ortasında yetişmeyecek gibi görünüyor.


Malum yeni bir teknolojik gelişme ortaya çıkmaya hazırlanırken söylentileri de beraberinde getirmektedir. Bu defa Android O sürümünü bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Herkes tarafından Ağustos ayının ortalarında Pixel cihazlara yeni bir sürüm güncellemesi olarak gelmesi beklenen Android O için resmi olmayan kaynaklara göre Android Police editörü olarak görev yapan David Ruddock Ağustos ayında sürümün güncellemesini yetişemeyeceğini bildirdi.

Tahmini Olarak Android O Ne Zaman Yayınlanacak?

David Ruddock aslında Ağustos ortasında güncellemenin olabileceğine dair daha önceleri tahminde bulunmuştu. Fakat erteleme gibi bir şeyin söz konusu olduğunu da belirtince akıllarda soru işareti olarak kalan şua için Android O ne zaman gelecek şeklinde olmaktadır. Ruddock ağzından duyulan resmi bir açıklama olmasa da şuan için Android O güncellemesinin ne zaman geleceğini tam olarak kestirmek güç. Bilindiği üzere Android yeniliklerinin şu tarih aralıklarında ya da net bir tarih vererek bir açıklama yaptığını görmüş değiliz. Böyle bir geleneği olmayan Android O sürümünün her an gelebileceğini söyleyebiliriz.

Android O Açılımı Ne Olacak?

Android O olarak karşımıza çıkan yeni sürümün ismi her ne kadar ‘’ O ‘’ olarak bilinse de kullanıcıları açılımını tam olarak bilmemektedir. Ancak Android Oreo ya da Android Oatmeal olması yönünde söylentiler mevcuttur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir