Android One Üyesi HTC U11 Life’ın Tüm Özellikleri Sızdırıldı!

Mobil admin
sponsorlu reklam

HTC firması, tüm kullanıcıların Stock Android deneyimine erişimin sağlaması için çıkarmayı planladığı yeni ürünü U11 Life’ın bütün özellikleri,  internet ve diğer basın araçlarına sızdı.  Google firması, Android One platformuyla ilk başlarda üst düzey özelliklere sahip Pixel cihazların yerine bütçelere uygun akıllı mobil telefonlar ile Stock Android uygulamasını kullanıcılarına sunmaktaydı. Ancak kimsenin tahmin etmediği bir durum oluştu ve insanlar Android One programına dahil olmuş akıllı telefonları daha çok kullanmak istediler. Bu durum karşısında HTC firması U11 Life ile güçlü ve yeni bir Android One akıllı cihazı tanıtmaya hazırlanmaya başladı. HTC Firması Kasım ayının ilk haftası içinde düzenleyeceği bir etkinlikle, HTC U11 Plus isimli yeni akıllı cihazı kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. HTC U11 Life modeli ise bu geniş ve kapsamlı etkinliğin bir parçası olarak yerini alacak. Tabi cihaz Android One platformuna dahil olacağından, Android kullanıcıları tarafından daha zayıf ve az gelişmiş özelliklere sahip olacağı düşünülse de basına sızdığı kadarıyla milyonları şaşırtabilecek nitelikte olduğu görülüyor.

Basına Sızan Bilgiler

İşte sızan HTC U11 Life özellikleri;

1) İşlemci olarak Snapdragon 630 seçilmiş

2) Ram kapasitesi 3 GB

3) Depolama kapasitesi 32 GB dahili ve ek Mikro SD depolama seçeneği

4) Ekran boyutu 5.2 inç, 16:9 IPS LCD olarak tasarlanmış

5) Arka kamera özellikleri 16MP f/2.0 diyafram, HDR ve 4K video kaydı yapabilme özelliği

6) Ön kamera özellikleri 16MP f/2.0

7) Batarya kapasitesi 2,600 mAH

Ayrıca cihaz toza dayanıklı ve IP67 sertifikalı olacak. HTC U11 Life cihazı safir mavisi, buz beyazı, parlak siyah olmak üzere üç farklı seçenek ile kullanıcılara sunulacak ve HTC U11 fiyat olarak yaklaşık 399 dolar olması beklenmektedir.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir