Android Telefonları 7 Adımda iPhone X’a Dönüştürmenin Yolu

Android admin
sponsorlu reklam

Geçtiğimiz ay kendi tasarım çizgisinin üzerinde güzel bir tasarım ile iPhone X’i tanıtan Apple, adroid kullanıcıları içinde bir fırsat sunuyor. Böylece Apple’ın tanıtmış olduğu iPhone X, artık android telefonlarda da yer alıyor. Eğer sizinde bir android telefonunuz varsa telefonun markası ne olursa olsun artık çok rahat bir şekilde android telefonunuzu iPhone X’e çevirebilirsiniz. Andorid telefonunuzu Apple’ın sunmuş olduğu bu modele çevirmek sadece 7 adımda gerçekleşmektedir. Böylece ihtiyacınız olan sadece yardımcı program ve duvar kağıdı olacaktır. Bu adımlar ise,

Yeni Bir Başlatıcı Yükleyin

                Hangi marka telefon kullanırsanız kullanın ilk yapmanız gereken şey telefonunuzun simge ve görsel ayarlarını değiştirmek için bir başlatıcı yüklemeniz olacaktır. Bu sayede kolay bir şekilde akıllı telefonunuz bazı görsel ayarlarını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

İkon Paketi İndirin

                Gerçekten bir iPhone deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer ikon paketi indirmelisiniz. Çünkü ikonlar son derece önemli bir nitelik taşımaktadır.

Çentik Oluşturun

                Sizde iPhone X’i beğendiyseniz ve bu cihazın ekranının üstünde yer alan çentiği görmek istiyorsanız, cihazınıza çentik yükleyebilirsiniz.

Kilit Ekranı Bildirimi Yükleyin

                iOS ekranlarında yer alan kilit ekranını birçok kullanıcı android telefonlara göre kullanışsız bulmaktadır. Eğer siz iOS’un bu uygulamasını beğendiyseniz hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

Duvar Kağıdı İndirin

                Sizde harika bir iPhone X deneyimi yaşamak istiyorsanız duvar kağıtları çok önemlidir. Böylece istediğiniz duvar kağıtlarını kolay bir şekilde indirerek telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Köşeler

                Eski tip keskin kenarlı bir teflon kullanıyorsanız sizde iPhone X’in yuvarlak ekran köşesinden isteyebilirsiniz.

Görsel Ayarlar

                Tüm bu adımları uyguladıktan sonra artık telefonunuz iPhone X gibi görünecektir. Fakat bazı görsel ayarlar değişiklik gösterdiği için siz bunu kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir