Android’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 6 Oyun ve Uygulama

Android Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Android kullanıcıları arttıkça kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlarken eğlenmelerine de ortam hazırlayan 6 uygulama kısa süreliğine ücretsiz android uygulamaları arasına girmiştir. Bu oyun ve uygulamalar android kullanıcıların kolay kullanımının yanı sıra eğlenceli zamanlar da geçirmelerini sağlamaktadır.

Equalizer-PRO-Apk.jpg

Müzik Tutkunlarının Favorisi: Equalizer Pro

Kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebilen en iyi android uygulamaları başında Equalizer Pro uygulaması gelmektedir. İndirme fiyatı 17,99 TL olan ancak kısa süreliğine ücretsiz indirilebilen bu uygulama müzik severlerin oldukça hoşuna gitmektedir. Equalizer pro uygulaması kulaklığa gelen sesi yükseltebilmesi ve özel profil seçenekleri ile uygun modda müzik listeleri seçenekleri ile favori bir uygulama olmaktadır.

Adrenalin Dolu Oyun: Behind The Door

Korku filmleri gibi korku ve adrenalin dolu oyun tutkusu olan android kullanıcıları için kısa süreli ücretsiz olan Behind The Door oyununun norma fiyatı ise 5,89 TL olmaktadır.

Be-The-Hero-in-a-Move.png

Sinema Tadında Oyun: SOV 2 – Be The Hero in a Move

FPS mekanikleri ile tasarlanmış bu oyunun gerçek fiyatı 4,99 TL iken kısa süreliğine ücretsiz indirme sağlanmaktadır. Gerçek oyuncular ile sanal oyun oynamak isteyen kullanıcıların çok fazla rağbet etiği bir oyun olmaktadır.

Beynin Sınırlarını Zorlayan Oyun: Little Stars for Little Wars 2.0

Yıldız gezegenlerinde gezerek düşman sistemleri yakalamak hedefi üzerine kurulan bu oyunun normal fiyatı 6, 69 TL iken kısa süreliğine ücretsiz oyunlar arasındadır. Adeta beynin sınırlarını zorlayan eğlenceli ve kaliteli zaman geçirilmesi için tasarlanmış bir beceri oyunudur.

Photo-Deformer-Pro-Full.jpg

Fotoğraflarda Farklılık Yaratan Uygulama: Photo Deformer Pro

İndirme fiyatı 7,49 TL olan Photo Deformer Pro uygulaması fotoğraflarda farklılık yaratmak amacı ile kullanılan kısa süreliğine ücretsiz android uygulamaları arasında eşsiz güzellikte ve oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Minecraft Tarzında Muhteşem Oyun: Biome Survival Online War PRO

İndirme fiyatı 2,09 TL olan bu oyun özellikle Minecraft oyununun tutkunu olan android kullanıcıları için oldukça çekici, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyundur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir