Apple Store’dan Para İadesi Nasıl Alınır

Nasıl Yapılır Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Dünya çapında bir teknoloji markası olan Apple pek çok teknolojik ürününü piyasaya sunduğu anda çok fazla talep ve ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise ürettiği ürünlerin kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Özellikle ürettiği telefon markası Iphone ile dünya çapında bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Iphone telefonlarında bulunan Apple store üzerinden pek çok uygulamayı telefonunuza indirebilir, satın alabilirsiniz. Bu uygulamalar için yeni bir sistem getiren Apple sizlere uygulamalar için para iadesinde bulunuyor. Peki, Apple Store’dan para iadesi nasıl alınır denildiğinde yapmanız gereken sadece Apple’a konu ile ilgili açıklamanızı belirtmek olacaktır.

Apple Store Para İadesi Uygulaması

Apple Store üzerinden bir uygulama satın aldınız ve bu uygulamayı beğenmediniz diyelim ki Apple yeni bir sistem ile sizlere ücretlerinizi geri vermektedir. Bu durum yanlışlıkla indirdiniz bir uygulama içinde geçerlidir. Apple Store’dan para iadesi nasıl alınır denildiğinde ilk yapmanız gereken, Apple sorun bildir sayfasına giriş yapmak olacaktır. Daha sonra satın aldığınız Apple uygulamasını hangi Apple kimliği ile girdiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Apple kimliğiniz ile giriş yaptıktan sonra ne amaç ile geri para iade talebinde bulunduğunuzu açıklamanız gerekmektedir.  Daha sonra 60 gün içerisinde bu talebiniz incelenecek ve paranız sizlere geri iade edilecektir. Para iadesi almak istediğiniz uygulama için sorun bildir bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra sorun seç bölümünden şikâyetiniz ile ilgili seçeneği tıklamanız yeterli olacaktır.

Apple Store Kullanıcılarına Uygulamalarda Para İadesi Seçeneği

Apple Store ’un kullanıcılarına sunduğu bu kolaylık ile bir kez daha kullanıcılarının beğenisini kazanan firma tamamen kullanıcıya yönelik çalışmaktadır. Bu Apple Store’dan para iadesi nasıl alınır işlemlerinizi yapmanız için gerekenlerde bu kadar kolaydır. Sadece sorununuzu bildirmeniz ve daha sonra para iadenizin gerçekleşmesi kullanıcıların beğenisini kazanmış olup pek çok kullanıcı bu talepte bulunmuştur. Bu sistemin sadece Apple da olması da diğer telefon firmalarının önüne geçmesini sağlamıştır. Her yönden tüketiciyi düşünen Apple daha pek çok kullanım kolaylığı ile kullanıcılarının karşısına çıkacaktır. Apple kullanıcıları da bu sistemden oldukça memnun görünmekteler.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir