Apple Ürünleri BİM Marketlerde Kapış Kapış Gidiyor!

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

BİM Marketlerinde Apple Eardpods ve Şarj Kablosu Satışı

Türkiye’nin her noktasında Perakende satışları yaparak insanlara indirimli, uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunan BİM marketlerinde artık Apple ürünleri satılmaya başlandı. İlk satışı itibari ile kapış kapış satılan Apple ürünleri hangilerini kapsıyor sizce çok şaşıracaksınız.
Geçtiğimiz günlerde daha öncesinde Xbox, Playstation 4, ve İphone 7 gibi teknolojik ürünler in satışını gerçekleştiren BİM aslında kalitesini daha önce gösterdi diyebiliriz. Sadece gıda üzerine satışlar yapmadığını ispatlayan BİM mağazaları bu sefer de çok şaşıracağımız bir ilke imza atarak orijinal Apple ürünlerinin satışını yapmaya başladı. Bugün satışa çıkarılan orijinal Apple ürünleri büyük rağbet görerek adeta kapış kapış satılıyor.

Apple Orijinal Şarj Aleti ve Kulaklık İsteyenler BİM’e Koşuyor!

Daha önceleri halka açık olarak dağıttığı broşürlerde 11 Ağustos tarihinde Apple ürünlerinden olan orijinal şarj kablosu ve kulaklık satışı yapacağını duyurmuştu. Şarj kablosunun 39.90 TL’den satışa çıkarılacağı ve Eardpods kulaklığın 55 TL ‘den satışa çıkarıldığı görülmektedir. Şarj kablosunun 1 metre ve 2 metre aralıklarında olduğu her ikisinin de farklı fiyatlarda uygun olarak satıldığı görülmektedir.

Erken Giden Ürünleri Alabilecek!

11 Ağustos tarihinde Apple ürünlerinin satışa çıkarılacağını broşürlerde boy boy sergileyen BİM mağazalarından alabileceğiniz Eardpods kulaklık ve şarj kablolarını almak için acele etmenizde fayda vardır. Şuan için sadece 11 Ağustos tarihinde stoklarla sınırlı olarak satılacak olan Apple ürünleri mevcut piyasanın oldukça altında satışa sunulmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir