Babalar Günü İçin Alınabilecek Teknolojik Hediyeler

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Malumunuz 18 Mayıs Pazar günü Babalar günü tarihi olarak karşımıza çıkacaktır. Bu özel gün için alışageldikten farklı bir hediye almak için arayış içerisindeyseniz eğer, özellikle ‘’ babalar gününde hediye ne almalıyım ‘’ sorusuyla kendinizi strese sokuyorsanız. Size yardımcı olmak için bu konumuzu açmış bulunuyoruz. Birçoğumuz özellikle yıllardan beri hep aynı hediyeleri alma konusunda ısrarcı olmaktayız. Kravat, Çakmak, Yüzük, Ayakkabı bunlara sadece birkaç örnektir. Peki, babalar gününde teknolojik hediyeler almak sizce nasıl fikir? İşte sizlere derlediğimiz bazı teknoloji hediyeleri!

SEYVR Cüzdan Powerbank

Kadınların olduğu kadar erkeklerinde vazgeçilmezleri arasında cüzdanlar bulunur. Babalar gününde Seyvr powerbank almak hem sizi mutlu edecek. Hem de babanız için inanılmaz bir hediye olacaktır. Kısaca ürünü sizlere tanıtalım. Normal cüzdanlarla boyutları neredeyse aynı denilebilir. İç, orta kısmına yerleştirilmiş olan bataryası sayesinde her daim telefonları istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Diğer kullanım alanları ise, para, kart gibi önemli ihtiyaçlarda da kullanılabilir. Normal bir cüzdandan tek farkı batarya şarj edebilme özelliğidir. Gerek ergonomik yapısı, gerekse de kolay ve hafif kullanımı ile 1400 mAh gücünde olan bu cüzdan tamamen babanızın mutlu olmasına sebep olacaktır.

Xiaomi Çift USB Çıkışlı Araç Şarjı

Babalar gününde USB çıkışlı çakmaklık şarjı alarak babanızın mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de babanız sürekli olarak araç içerisinde zamanını geçirenlerdense bu cihazın hem metal olması, hem de çift çıkışlı olması ne kadar kullanışlı olduğunun göstergesidir. Aynı anda iki mobil cihazınızı şarj edebilirsiniz. 2.4 Amper gücündeki bu cihaz fiyat bakımından uygun, aynı zamanda marka olarak gerçekten çok kalitelidir. Hızlı şarj etme özellikli çakmaklık şarjı kategorisinde en ideal olanlarından birisidir.

Meizu Kablosuz Bluetoot Kulaklık

Babalar gününde teknolojik hediyeler önerilerimiz arasında en ideali diyebiliriz. Babanız otomobil içerisinde sürekli olarak kalması gerekiyor ve telefonla da konuşma ihtiyacı için Bluetoot kulaklık ihtiyacı varsa size önerimiz Meizu BH01 Kablosuz Kulaklık hediye almanızı öneriyoruz. Özellikleri arasında ise tam 5 saat konuşabilir, çift telefon bağlantısı yapılabilir. En çarpıcı özelliklerinden birisi de kullanılmadığı zamanlarda uyku moduna geçerek şarj tasarrufu yapmasıdır.

Xiaomi Mi 20000 mAh Powerbank

Uzun süreli şarj edebileceğim bir Powerbank arıyorum diyenlere özel üretilen Xiaomi Mi 20000 mAh Powerbank hediye alınabilecek en güzel cihazlardan birisidir. Tek kullanımlık bir şarj etme söz konusu değildir. Defalarca mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Kolay ve pratik kullanımın yanı sıra kaliteli ve güvenlik önemleri en üst düzeyde alınmış bir cihazdır. Kısa devreye karşı, ısınmaya karşı, patlama riskine karşı Xiaomi bu cihaz üzerinde tüm teknolojik ürünleri kullanarak geliştirmiştir.

Akrobat Araç İçi Telefon Tutucu

Babama teknoloji cihazı hediye almak istiyorum diyenlere tavsiyelerimiz arasında bulunan Akrobat telefon tutucuyu önermekteyiz. Arabanın havalandırma petekleri üzerine kolayca montaj edilen, tüm marka ve modeller için uygun olan ancak sadece 3,4 ve 6,0 inç arası boyuta sahip tüm telefonlar için uygundur.

Burada belirttiğimiz babalar günü için teknoloji hediyelerimiz sizi açmadıysa daha farklı şeyler arıyorsanız sitemiz üzerinde bulunan diğer teknolojik ürünlere göz atabilirsiniz. Burada paylaşılan tüm detaylar sizlere bir öneri ya da yardımcı kaynak olabilecek şekilde açıklanmıştır. Burada belirtilen modeller, markalar size uygun gelmiyorsa alternatif markaları düşünebilirsiniz. Fikirleriniz bizim için önemli olduğu için diğer arkadaşlarınıza da tavsiye edebileceğiniz ürünleri paylaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir