beIN Sports’un Şifresiz Yeni Kanalı: beIN Sports Haber

Genel Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Bildiğimiz üzere Türkiye’de ve Dünya’da adını duyurmuş ünlü spor kanalı beIN Sports, yepyeni şifresiz haber kanalıyla, kendi içinde yeni bir oluşuma imza attı. Yeni haberleriyle evlerimize girecek ve futbol severleri yakından ilgilendirecek spor haberleri ve sporda son dakika haberleri, anı anına daha detaylı şekilde sizlere aktaracak.Bu yeni kanal Turksat uydusundan şifresiz olarak yayın yapacak. Kanalda maçın perde arkası görüntüleri, maç özetleri ve özel yayınlarıyla futbol severlere sunulacak.

bein-sport-yeni-kanali.jpg

BeIN Sports Haber Frekansları 

Turksat 4a uydusunda ; 12379Mhz Horizantal (yatay) DVB-Sembol oranı 30000 FEC ¾  Digiturk’te ise beIN Sports Haber 83. Kanaldan izlenebilecek.

BeIN Sports

Katar Spor Yatırımları’nın sahip olduğu bu kanal 2012 yılında kurulmuş ve tamamen spor üzerine yer alan konuları ele almıştır. Kanal aynı zamanda Arapça, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca olmak üzere birden çok dilde yayın yapmaktadır. Bu kanal futbolun yanı sıra, basketbol, voleybol, bisiklet, ragbi gibi bir sürü spor dallarını da ele alan yayınlarda yapmaktadır.

beIN-sports-2.jpg

İzleyenleri Spora Doyuracak

Kanalda, dört farklı ana haber kuşağı ile birlikte her saat başında, spora dair Türkiye ve Dünya gündeminden son dakika gelişmelerini, en verimli şekilde ayrıntılarıyla takip edebileceksiniz. TFF 1.lig ve Süper Lig gibi, beIN Sports’un elinde bulundurduğu tüm liglerin maç özetleri ve gollerini izleyebileceksiniz. Maç öncesi ve sonrasında karşılaşmaların oynandığı stadyumlardan canlı bağlantılar gerçekleştirilecek. Doyurucu ve spor dolu içerikleriyle izleyicilerini ekrana kitlemeyi hedefleyen beIN Sports, haber kanalıyla da oldukça ses getirecek. Artık evlerinizde şifresiz olarak izleyebileceğiniz beIN Sports Haber kanalı, birçok yenilik ve oluşumlarıyla karşınızda olacak. Sizler de sporda son gelişmeleri merak ediyorsanız mutlaka bu kanalı takip etmelisiniz. Kanal bünyesi içerisine transfer etmiş olduğu yepyeni ve tanıdık yüzler ile sporda ufkunuzu açacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir