Bitcoin Her Yerde

Gündem admin
sponsorlu reklam

Değer artışı ile birlikte gün geçtikçe daha çok konuşulan Bitcoin, pek çok sektörü etkisi altına almayı başardı. Sinema sektörü de Bitcoin’den nasibini alacak. Çekimi devam eden bir komedi filminin konusu Bitcoin olacak. Filmin yönetmeni ise “Köstebek” filminin yönetmeni olan Christian Cashmir. Bitcoin finans dünyasının başını ağrıtmaya devam ediyor. Politikacılardan gelen açıklamalar, değeri düşer mi endişeleri, Bitcoin’e yatırım yapmak ya da Bitcoin satın almak isteyenleri ikilemde bırakıyor. Bitcoin geçmişine bakıldığında önemli bir düşüş yaşamamış olması, yatırımcıları daha cesur hareket etmeye de itebiliyor.

Film Kadrosu

2017 yılında değerini %1000 arttıran Bitcoin, sinemanın da malzemesi olmayı başardı. Sadece son iki ayda 8 bin dolarlık piyasa değeri artışı elde etmesi, bugüne kadar görülmemiş bir gelişme. Bu sefer de bir komedi unsuru olarak göreceğimiz Bitcoin’in filminde başrol oyuncu ise ünlü komedyen Theon Von olacak. Filmin senaryosu Brent Craft tarafından yazılmış. Yapımcı koltuğunda ise Lauren Cribb oturuyor.

Yönetmenden Film İle İlgili Açıklamalar

Filmi hakkında açıklamalar yapan Cashmir, film çekimlerine Nisan ayında başlamayı planladıklarını ancak Bitcoin değerindeki artışın onları erken çalışmaya ittiğini söyledi. Prodüksiyon konusunda hızlanan ekip, filmi en kısa sürede tamamlamayı planlıyor. Film oldukça eğlenceli olacak ancak insanları teknoloji ve paranın bozukluğu hakkında düşünmeye de itecek. Filmde ayrıca Bitcoin’in geleceği nasıl etkileyebileceği, kötü yanları ve iyi yanlarının üzerinde de durulacak. Kısacası eğlenirken öğrenebileceğimiz ve bir yandan da düşüneceğimiz bir film olacak gibi görünüyor. Filmin ana konusu ise Arizona’da yaşayan iki kardeşin bir kripto para geliştirmesi ve internet üzerinden en yüksek fiyat verene satmaları üzerinden gelişiyor. İki kardeşin bu aşamada yaşadıklarını ve sonrasında gelişen olayları izleyeceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir