BMW Z4 seri üretime geçmeden önce yüzünü gösterdi!

Otomobil Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Tanıtım tarihi olarak 17.08.2017 tercih edilen BMW Z4 serisi tanıtımdan önce aracın görsel paylaşımları yapılarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Görsellerden anlaşılacağı üzere Z4 satın almak isteyenleri fazla bekletmeyen bir BMW görecek gibiyiz.

Pebble Beach Concours d’Elegance 2017 etkinliğinde BMW Z4 resmi tanıtımı yapılacak. Buna göre BMW Z4 özelliklerinden tutun kasasına kadar nasıl dizayn edildiğine kadar gerekli tanıtımlar yapılacak. Bilindiği üzere 2002 yılından beri ‘’ Z ‘’ serisini sokaklarda görmeye alışmış olsak da Z4 daha bir başka gelecek.  Sürekli olarak kamuflajlı olarak test sürüşlerine şahit olduğumuz bu efsane aracın tanıtımlarına ise sadece saatler kaldı.

Toyota Supra Benzerliği Dikkat Çekiyor!

2017 yılında tanıtımı yapılan Toyota Supra ile benzer genleri bulunan X4 göreceğiz. Çok tartışılan bir konu olsa da her aracın farklı yapısının bulunduğu da görünmektedir. Toyota Supra’nın BMW’den daha hızlı davranması BMW tutkunları için geciken bir X4 serisi olsa da nihayetinde tanıtımına saatler kaldı.

Daha önceki çıkan haberlerin aslının olmadığını defalarca belirttik. Buna göre BMW tarafından resmi bir paylaşım yapılarak X4 görsellerinin paylaşılması meraklılarını oldukça heyecanlandırdı.

Adrian Van Hooydonk hepimizin bildiği gibi BMW baş tasarımcısı olarak görev alan BMW bünyesinde önemli kişiliklerden birisidir. X4 için yaptığı açıklamada ‘’ Her açıdan BMW’nin yeni nesil tasarım dilinin temsilcisi ‘’ dile getirmiştir. Sözlerine özellikle LED ışık X4 için bir efsane olacak açıklamasında bulundu.

BMW X4 yapısı gereği tabiri caiz ise kaslı bir şekilde karşımıza çıkacak. Böbrek ızgarasının alışageldikten biraz farklı olması dikkatlerden kaçmıyor. Aracı analiz ettiğimiz zaman arka tarafa doğru genişleyen çizgilerin olduğunu fark ediyoruz. Şuan için tanıtım aracının tasarlandığını seri üretim için tasarlanan X4 modelinin önümüzdeki yıl seri üretimle beraber resmileşeceği bilgiler arasındadır. Aynı zamanda BMW M4 serisi için çalışmalarını sürdüren BMW’nin gelecekte olan tüm haberleriniz teknoleji.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir