Bu 3 Telefonun Hız Testinde Bakın Hangisi Daha Hızlı

Teknoloji Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Snapdragon 835 yonga setini kullanan 3 telefonda bakalım hangisi daha hızlı olacak. HTC U11, Galaxy S8 ve One Plus 5 aralarında geçen hız testi inanılmaz bir merak uyandırdı.

Bilindiği üzere en güçlü akıllı telefon içi şuan da tercih edilen işlemci Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 835 olmaktadır. En büyük devlerin yeni Amiral Gemilerinde kullandığı bu işlemcinin birde telefonlardaki hızı test edilirse bakın nasıl bir sonuç ortaya çıkıyor.

OnePlus 5 mi daha Hızlı Galaxy S8 mi? Yoksa HTC U11 mi Daha Hızlı?

Günümüzde telefon teknolojisinin insanlara sunduğu hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Aynı zamanda bu akıllı telefonlar birden fazla marka tarafından üretilince kullanıcılar en hızlı akıllı telefonlar kategorisinde bir seçim yapmak zorunda. Özelliklerine göre telefon almak isteyen kişiler baktıkları zaman aynı işlemci, aynı ram veya aynı kamera özelliklerinde piyasada olduğunu görmekteler. Her markanın aynı özelliklerde telefon çıkarması demek telefon işlemci teknolojisinin son çıkardığına göre uyarlanmak istemesidir. Buna göre kullanıcılar madem hepsi aynı özellikte bakalım hangisi daha hızlı diyerek en hızlı akıllı telefonlar arasından test yaparak tercihini de yapabiliyorlar.

Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için bazı yabancı kaynaklı Youtube kaynaklarından şuan piyasanın en iyi telefonları arasında video çekerek hızlarını test ediyorlar.

Galaxy S8 Ne Kadar Sürede Açılıyor?

Videoda izleyeceğiniz teste göre Samsung açılma hızına diğer modellere göre sınıfta kaldığını göreceksiniz. Bir Youtuber tarafından yapılan bu testte OnePlus 5 açılma hızı oldukça etkili olarak ilk sıradaki yerini korumayı başardı. HTC U11 hız testin de ise bu 3 model arasından ikinci sırada yer aldı. Buna göre açılış süreleri ise;

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir