Call of Duty WW2 İnceleme!

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Call of Duty dünya çapında her yaştan, her ırk ve milliyetten oyuncular tarafından sevilerek oynanan, savaş ve çatışma içerikli bir bilgisayar oyunudur. Call of Duty(CoD) piyasaya ilk çıktığı anda oyunun içerisindeki savaş atmosferi ve çatışmaların gerçekçiliği açısından oyuncular tarafından büyük ilgi görmüştür.

Geçmişe Dönüş

Genel anlamda birinci ve ikinci dünya savaşı konseptinde gerçekleşen savaşlarda oyunun hikaye modundayken bir askerin gözünde savaşı iliklerinize kadar yaşayabiliyorsunuz. Serinin her yeni oyununda çağ atlanarak ilerlendiği için zamanla birinci ve ikinci dünya savaşı konseptinden çıkılmıştır. Ancak serinin son oyunu olan Call of Duty WW2 ile ikinci dünya savaşındaki cephelere geri dönülmektedir.

Aynı Konsept, Daha İyi Grafikler

Call of Duty WW2 inceleme gözüyle bakıldığında serinin en başlarındaki gibi bir sistemin olduğu göze çarpıyor. Amerikan ordusunda görevli bir asker olarak Avrupa’da çarpışmaya başlıyorsunuz ve dur durak bilmeksizin savaşıyorsunuz. Bu kaos ortamında size verilen görevleri yerine getirerek ordunun güvenli geçişini sağlıyor, diğer cephelere desteğe gidiyor ve savaşın gidişatını değiştiriyorsunuz. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi tarihi mekanları da tüm ayrıntılarına kadar görebiliyor ve bu mekanlarda sanki gerçekten oradaymışsınız gibi hissetme imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Tabi ki serinin son oyunu olduğu için önceki oyunlara oranla çok daha kaliteli grafikler de sizleri bekliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty WW2 incelemesi yaparken oyunun minimum gereksinimlerini de sizlerle paylaşmakta fayda var:

  • Windows 7, 64 Bit ve sonrasına sahip işletim sistemi
  • Intel Core i3 3225 ya da buna eş değer bir işlemci
  • 8 GB RAM
  • 25 GB’lık disk alanı
  • NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB veya ilerisi bir ekran kartı
  • DirectX versiyon 11

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir