Dünyanın Sosyal Medya Fenomenleri Aralık’ta İstanbul’da!

Sosyal Medya Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

      Her yıl Dünya'nın hemen hemen her ülkesinde düzenlenerek sosyal medya fenomenlerini buluşturan etkinliğin bu yıl  da ülkemizde gerçekleştirileceği bildirilmiştir. Dünya'nın çeşitli yerlerini gezerek sosyal medya adı altında fenomen olan ve isimlerini duyurmayı başaran grubun bu yıl Aralık ayında İstanbul'a geleceklerinin haberi verilmiştir. Sosyal medya kullanıcılarını sevindiren bu haber sayesinde insanların aralık ayını beklediğinin açıklaması yapılmıştır. Verilen bu bilgiler doğrultusunda INFLOW Global Summit etkinliğinin bu yıl İstanbul'da gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Alınan bilgilere göre insanların hayatlarının değişmesine yardımcı olan ve eğlencenin açık adresi olan sosyal medya fenomenlerinin Aralık 2017 tarihinde İstanbul'un birçok farklı mekanlarında gerçekleştirilecek. Ayrıca lüks, moda, seyahat gibi alanlarında tanıtım yapan ve bu alanlarda fenomen olan kişilerle de paneller yapılacak ve bu kişilerle görüşme fırsatının olacağı bildirilmiştir. Büyük bir heyecanla bekleyişin sürdüğü sosyal medya fenomenlerinin gelmesi sonucu etkinliğin verimli geçeceği ve insanların bu etkinlik sonucu daha çok şeyler öğrenecekleri bildirilmiştir.

dunyanin-sosyal-medya-fenomenleri-aralik-ta-istanbul-da-1509298549.jpg

Fenomenlerle Görüşme Fırsatı 

      Verilen bilgilere göre etkinlik süresince İstanbul'da bulunan sosyal medya fenomenleri ile görüme fırsatının olacağı bildirilmiştir. Hem profesyonellerden hem de takipçilerden birçok kişinin bu fenomenlerle görüşme fırsatı yakalayacağı bildirilmiştir. Aralık ayının gelmesini dört bir gözle bekleyen katılımcıların yoğun olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca bu bilgiler doğrultusunda katılımcılar sektörün önde gelen isimleriyle görüşme fırsatı yakalayacaklarının haberi verilmiştir. Böylece İstanbul'da gerçekleşecek olan sosyal medya fenomenleri sayesinde hem ülkemizi tanıtacak bir etkinlik olacak hem de insanların bu fenomenlerle görüşme fırsatı yakalayacaklarının haberi verilmiştir. Etkinliğin kapanışının ise İstanbul'da yapılan etkinliğin bitmesi ve ardından orada bulunan tüm katılımcıların katılması ile birlikte Kapadokya'yı ziyaret edildikten sonra etkinliğin son bulacağının haberi verilmiştir.

      

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir