Galaxy A5 2017 İçin Nougat 7.0 Sürprizi

Android Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Galaxy A5 2017 Kullanıcılarına Android Nougat Güncellemesi

Samsung modelleri arasında son zamanların revaçta olan telefonlarında birisi olan Galaxy A5 (2017) için Android Nougat 7.0 güncellemesi nihayetinde dağıtılmaya başlandı. Bu güncellemeye göre A7 (2017) kullanıcılarını hangi yenilikler bekliyor?


Samsung akıllı telefonlar konusunda lider olmanın verdiği avantaj ile hazırlıklarını tümüyle sürdürürken yoğun tempoda çalışmaya devam ediyor. Son zamanlarda Galaxy Note 8 haberleri ile gündemi meşgul ederken, diğer yandan da Android Nougat 7.0 güncellemesi alacak telefon modelleri için ummalı bir çalışma içerisinde! Son olarak Galaxy A7 (2017) modeli için hazırlıkları bitirilen Android Nougat 7.0 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Buna göre telefonlarınız ne zaman güncelleme alacak detaylar haberimizde!

Galaxy A3 ve A7 Android Nougat 7.0 Güncellemesi İle Buluştu!

Geçtiğimiz hafta Samsung ’un orta segmentte sayılabilecek telefon modelleri arasında bulunan Galaxy A3 ve Galaxy A7 modelleri Nougat 7.0 güncellemesini almıştı. Uzun soluklu bir test aşamasından sonra hazırlıkları bitince hemen güncellemelerin dağıtımına başlanması beraberinde orta segmentin bir üst kademesi sayılabilecek Galaxy A5 2017 modeli için de artık Nougat 7.0 güncellemesi için düğmeye basıldı.

Galaxy A5 (2017) Android Nougat Güncellemesi İle Gelen Yenilikler!

Öncelikle toplamda 1.3 GB boyuta sahip olan güncellemenin sürüm numarası A520FXXU2BQH4 olarak belirlenmiştir. Telefonunuzun güncelleme alıp almadığını sürüm numarasından da öğrenebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta Nougat güncellemesi ile buluşan Galaxy A3 ve Galaxy A7 modellerinin Nougat güncellemesi her zaman olduğu gibi yine Rusya’dan başlatılmıştır.
Güncellemenin ardından Galaxy A7 cihazınızın özellikleri arasında çoklu pencere ve kullanıcı arayüzü gibi çok farklı özelliklerin geldiğini göreceğiz.
Bildirim panelinin ve Always On özelliğinin getirildiğini fakat Sosyal Medya Siteleri için son zamanların revaçta olan uygulaması olan Dual Messenger’in güncelleme ile beraber gelip gelmeyeceği şuan için netlik kazanmış değil!

Galaxy A5 (2017) Türkiye’ye Android Nougat Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Şuan için Rusya’dan güncellemenin dağıtımının başlandığı aldığımız bilgiler arasındadır. Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi olmazken eli kulağında diyebiliriz. Galaxy A5 (2017) kullanıcılarının ara sıra Ayarlar >> Cihaz Hakkında >> Güncelleme adımlarını takip ederek kontrol edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir