Galaxy A8 2018 Görselleriyle Yeni Tasarımı

Mobil admin
sponsorlu reklam

Samsung’un yeni orta seviye sonsuz ekranlı akıllı telefonu Galaxy A8 2018’in görselleri yeni tasarımının ipuçlarını veriyor. Görsellerinin sızmasının ardından yeni tasarım hakkında yorumlar da devam ediyor.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Hollandalı site, resmi görselleri  “Galaxyclub.nl” tarafından sızdırıldı. Haber dikkatle incelendiğinde, cihazın daha önceki dedikodulara da uygun biçimde tasarlandığı ortaya çıkıyor. Görsellerin anlattığı, cihazın özel bir arka kapakla birlikte satışa sunulacağı.

Galaxy A8 2018’deki Yenilikler

Daha önceki versiyonu Galaxy S8+’dan farklı olarak, görsellere bakıldığında Galaxy A8 2018’deki parmak izi sensörünün kameranın hemen altında konumlandırıldığı anlaşılıyor.  Samsung, kullanıcılarının daha önceki yorumlarını dikkate almış görünüyor. Daha önce çok sayıda kullanıcı sensör konumlandırma tasarısının değiştirilmesi yönünde yorumlarda bulundu. Samsung’un bu taleplere uygun davrandığını görüyoruz. Galaxy S serisinden aşina olunan bir tasarım tekrar geri dönüyor.

Samsung’un genel eğilimiyle uyumlu olarak A serisinde büyük bir değişiklik yapmayacağı görülüyor. Daha önce tutulan modellerinde kullanacağı bir tasarımı kurgulamış gibi görünüyor.

Ancak yine de küçük değişiklikleri heyecan yaratıyor. İnfinity ekranı, fiziksel düğmelerinin çıkarılması ve ince çerçeveler telefona estetik bir cazibe katmış. Samsung, orta sınıf kullanıcılarını yine memnun etmek istiyor. Çift kamera olup olmayacağı henüz belirsiz.

Tanıtım Yakında!

Galaxy A8 2018’in iki ay içerisinde tanıtılması bekleniyor. Render görsellerinin sızdırılması da buna işaret ediyor.

Samsung, sensör konumlandırma konusunda kullanıcıların taleplerine uygun, radikal yenilik içermemekle birlikte tasarımındaki küçük değişiklerle heyecan yaratacak bir model peşinde. Orta sınıf kullanıcılarını da tatmin etmesi bekleniyor. Samsun’un S modellerine daha fazla yoğunlaştığı biliniyor. A8’in arka kapak tasarımı da Çin’de sızdırılan görüntülerde yok, Hollanda sitesinde ise var. Dolayısıyla bu noktada bir muğlaklık olsa da yakında tasarımın nasıl olduğu konusunda net bilgiler gelecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir