Galaxy Note 8 Ekranına Ödül Geldi!

Gündem İbrahim Akdeniz
sponsorlu reklam

Son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz Samsung ’un üzerinde itina ile durduğu yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 8 henüz piyasaya çıkmadan ödül almayı başardı.  Daha öncesinde en iyi ekran ödülüne layık görülen Galaxy S8, yerini Galaxy Note 8’e bıraktı. Buradan çıkan sonuç ise ilk defa bir akıllı telefonun A+ derecesini almış oldu.

Display Mate firması tarafından geçtiğimiz aylarda Galaxy S8 modeli için en iyi ekrana sahip telefon unvanına layık görülmüştü. Samsung çıkardığı yeni modellerle adeta ödüle doymuyor. Bu sefer de A+ derecesine layık görülen henüz piyasaya çıkmayan Galaxy Note 8 oldu.

Neden Galaxy Note 8 Ödül Aldı?

Samsung Galaxy S8’e göre Note 8’in ekran parlaklığı tam %22 oranında daha fazla olduğu için yeni Amiral Gemisi bu ödüle layık görülmüştür. 6.2 inç ekran boyutu ile yüksek çözünürlük kalitesi sunan Galaxy Note 8 bu günleri favorisi olmaya şimdiden aday oldu! Display Mate tarafından sunulan raporda diğer tüm telefonlar ile otomatik parlaklık açıldığında Galaxy Note 8 daha parlak görünmektedir.  Bu denli parlaklık gücüne sahip olması kullanıcılarda pil ömrü konusunda tereddütte bıraksa da Samsung bunu da düşünmeyi ihmal etmemiş.

Display Mate raporundaki diğer detaylar ise Galaxy S8’e göre Note 8 renk konusunda daha aktif ve güçlü duruyor. Telefonun yüksek ışık altında bile yüksek parlaklık imkanı sunduğuna değinmiştir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

İbrahim Akdeniz {İbrahim Akdeniz}

Adım İbrahim Akdeniz son çıkan telefonlara karşı ilgim yüksek olduğundan fırsat buldukça yeni çıkan teknolojik gelişmeleri buradan paylaşmaktayım. Henüz 26 yaşındayım ve telefon teknolojisi konusunda kendimi geliştirmek adına çok çalışıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir