Galaxy Note 8 Yeni Rengi İle Gündemde!

Gündem İbrahim Akdeniz
sponsorlu reklam

Samsung ’un Note serilerine ne kadar itinalı ve özenli davranarak tasarladığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Yakın zamanda tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note 8 bu günlerde yeni bir renk seçeneğini resmi olarak duyurdu. Yeni rengin Türkiye’de de satışta olup olmayacağı ise yazımızın devamında!

Galaxy Unpacked 2017 isimli etkinlikte 23 Ağustos tarihinde yapılan Galaxy Note 8 tanıtımının hemen ardından haberler birbiri ardına gelmektedir. Bu haberlerden birisi de yeni renk seçeneğinin aslında tanıtımda gün yüzüne çıkarılmaması sonradan dahil edildiği soruları akıllara getirirken bu rengin hangi renk olacağı ve Türkiye pazarında olup olmayacağı büyük bir merak konusu oldu. Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtımı yapılan Galaxy Note 8’in üstün donanım özellikleri ve performans kalitesinden sıklıkla bahsedilmişti.

İlgili etkinlikte belirtilen renkler ise; Gece Mavisi, Altın Sarısı, Orkide Grisi, Derin Deniz Mavisi renkleri ile Note 8 için tasarlanan ya da uygun görülen tatlı renkler olarak tanıtımda geniş yer verilmiştir.

Renk konusunda 4 adet ile sınırlı kalmayacaklarını belirten Samsung bu tanıtımın hemen ardından Tayvan’da yeni bir renk seçeneğini daha tanıtmayı başardı.

Note 8’e Pembe Renk Dahil Edildi!

Unpacked 2017 etkinliğinde tanıtımı yapılan renklerin çoğunluğunun erkekleri ilgilendirmesi üzerine bayanları da düşünen Samsung, bayanların ilgisini çekmek adına Pembe renkli Note 8 çıkararak Kore’de satışa bile sundu! Galaxy S8 Plus modelinde bulunan Pembe renk üzerinden yorum yaparak ülkede kullanılan telefon renklerinin %30 oranında pembe tercih edilmesinin üzerine Note 8 ‘de de Pembe rengi tercih edilerek büyük bir değişime giden Samsung görmekteyiz.

Yan kısımlar, tuşlar ve S PEN dahil olmak üzere pembe renk ile karşımıza çıkacakken çerçevelerin siyah olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Donanımsal olarak diğer Note 8 renkleri ile hiçbir farkı olmayan Pembe renkli Galaxy Note 8 Kore’de 950 Euro ile satışa sunulduğu görülüyor. Avrupa piyasasında Pembe renkli modelin sunulup sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmamıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

İbrahim Akdeniz {İbrahim Akdeniz}

Adım İbrahim Akdeniz son çıkan telefonlara karşı ilgim yüksek olduğundan fırsat buldukça yeni çıkan teknolojik gelişmeleri buradan paylaşmaktayım. Henüz 26 yaşındayım ve telefon teknolojisi konusunda kendimi geliştirmek adına çok çalışıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir