General Mobile 5 Plus Rehber Nasıl Yedeklenir? ( Resimli Anlatım )

Nasıl Yapılır Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Son yıllarda iyi bir çıkış yapan General Mobile Türkiye piyasasına ilk çıkardığı Discovery modeli ile iyi bir çıkış yaparak hem geliştirmeleri tamamladı hem de yeni modelleri kullanıcıları ile buluşturdu. Bu günlerde GM 6 Plus modeli satışta olurken GM 5 Plus rehber nasıl yedeklenir konusunda hala bazı kullanıcıların takıldığını ve nasıl yapacaklarını bilmediklerini görmekteyiz. Yapmanız gerekenleri adım adım sizlere anlatacağız ancak anlatımlarımıza göre hala yapamayanlar olursa bizlere iletebilirlerse yardımcı olmaktan memnun olacağımızı bilmelerini isteriz.

Rehberi Yedekleme Adımları

İlk olarak rehber yedeklemek için telefon uygulamasına giriyoruz.

Sonrasında açılan sayfada sağ üst köşede alt alta üç noktayı göreceksiniz. Parmağınızla dokunarak üç noktanın içerisine giriş yapınız.

Alt resimde de görüldüğü üzere 3 noktaya bastığınızda karşınıza 4 adet menü çıkacak. Bunların içerisinden ‘’ içe dışa aktar ‘’ yazısına dokunuyoruz.

Karşınıza çıkan adımda ise ‘’ vcf dosyasına aktar ‘’ tıklanır.

Sonrasında karşınıza gelecek adımda size ‘’ contact vcf ‘’ yazısının düzenlenebilir haliyle geldiğini göreceksiniz. Bu ismi kendinize göre isimlendirerek ‘’ Kaydet ‘’ demeniz sonrasında sonraki adıma geçiş yapacaksınız.

Kısa bir süre içerisinde GM 5 Plus Rehber Yedekleme işlemi tamamlanacaktır. Üst kısımdaki kontrol merkezini aşağı çekerek işlemleri görebilirsiniz.

Rehberiniz telefonunuzun ilgili alanına indirme işlemi tamamlandıktan sonra bu sefer en baştaki adımları tekrar ederek bu sefer ‘’ vcf dosyasına aktar ‘’ değil de ‘’ vcf dosyasından aktar ‘’ seçeneğini seçmelisiniz.

En son adım ise size dosyayı nereye kaydettiyseniz o alandan ilgili vcf uzantılı dosyayı seçmeniz isteyecek. Sizi otomatik olarak o adıma göndereceği için size sadece son dokunuş kalacaktır.

Tüm resimler size yardımcı olamadıysa GM 5 Plus Rehber Yedekleme Video olarak da izleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir