Google Fotoğraflar ’da Ücretsiz Sınırsız Depolama Nasıl Alınır?

Google Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Artık hepimiz akıllı telefonlarımız sayesinde profesyonel fotoğraf makinası kalitesinde fotoğraflar çekmekteyiz. Çok fazla fotoğraf çektiğimizden dolayı bu fotoğrafları telefon belleği dışında da kayıtlı tutacak bir yer arayışı içerisine girmiş bulunmaktayız. Google sizlere bu konuda bir kolaylık sunmakta. Sınırsız depo alanı ile fotoğraflarınızı depolayabileceğiniz bir sistem ile sizlerin hiçbir fotoğrafınızdan vazgeçmeden hepsini saklayabileceğiniz bir uygulama ile karşınızda. Peki, Google Fotoğraflar ‘da ücretsiz sınırsız depolama nasıl alınır? Google’ın bu uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştur. Aynı zamanda XDA geliştiricileri tarafından da geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için Pixel telefon serisine sahip olmanız yeterli.

Google Fotoğraflar uygulaması ile sizlere sınırsız depolama alanı kazandırmaktadır. Google Fotoğraflar ‘da ücretsiz sınırsız depolama nasıl alınır? Denildiğinde ilk olarak nexus.xml uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekecek. Daha sonra bu uygulamayı dosya yöneticiniz ile /System/etc/sysconfig bölümüne kopyalamalısınız. Daha sonra dosya izinlerinde nexus.xml 644 e ayarlayın ve okuma, yazma, okuma, okuma seçeneklerini işaretleyiniz. Bu işlemlerin hepsini sırası ile yaptıktan sonra cihazınızda açık halde bulunan tüm uygulamaları kapatarak tekrar cihazınızı kapatıp açınız. Bu işlemlerden sonra artık kolaylıkla Google fotoğraf depolama uygulamasını rahatlıkla kullanabilir, tüm fotoğraflarınızı sınırsız bir biçimde Google deposuna atabilirsiniz. Sınırsız bir depolamaya sahip bu uygulamadan faydalanabilmeniz için yapmanız gereken işlemeler bu kadar kolay.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir