Google Play Store Yaz İndirimleri Başladı!

Google Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Android telefonlarda Google Play Store indirimleri bugün itibari ile başladı. Herhangi bir kategoriye girerek ücretli uygulamaların indirimli fiyatlarına bakarak satın alabilirsiniz.

Google Play Yaz İndirimleri!

Google Play Store mağazası üzerinden satışta olan ücretli uygulamalara yaz kampanyası adı altında indirim uygulandı. Herhangi bir kategoriden beğendiğiniz ancak fiyatları yüksek dediğiniz uygulamaların başında oyun, alışveriş ve aile kategorilerindeki dev yaz indirimlerine sizde dahil olabilirsiniz.
Özellikle oyun, kitap ve müzik kategorilerinde indirimden faydalanabileceğiniz son tarif 6 Temmuz 2017 olarak belirlenmiştir. Sinema ve diziler için ise 13 Temmuz 2017 tarihine kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Google Play Store İndirimli Oyunlar Listesine Buradan Bakabilirsiniz.

En Çok Satılan Filmler Kategorisinde İnanılmaz İndirim!

13 Temmuz’a kadar indirimlerden faydalanacağınız filmler içerisinde John Wick 2; 3.99 TL’den şuan için satıştadır. Aksiyon ve macera kategorisinde değerlendirilen filmlerden olan Logan ( Subbet ) yine 3.99 TL’den alıcısını bekliyor diyebiliriz. Google Play indirimli filmler de 3.99 TL’den alabileceğiniz filmlerin bazılar ise; Karanlığın Elli Tonu, Return Off Xander Cage, Assanssin’s Creed bulunurken Kong Skull Island filmi ise 13.99 TL’den indirimli satıştadır.

Popüler Kitaplardaki Yaz İndirimleri İse Bir Başka Güzel!

Google Play Store indirimli kitaplar listesinde sizlere hitap edebilecek bazılarının fiyatları ise oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Sizde yaz indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız eğer Google Play Store yaz indirimleri ni görmek için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.
Kitaplarda % 50, %80 arasında indirimler bulunuyor.

Google Play Müzik aboneliğin de de indirim olmaz mı? Tam 4 aya kadar ücretsiz kayıt imkanı sağlayan bir güzellik sayesinde müziklere doyamayacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir