Honor 9’un Çok Farklı Rengi Ortaya Çıktı

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Huawei’nin yeni modelleri arasında olan Honor 9’un diğer telefonlarda pek rastlanmayan yeni bir renk seçeneği resmi olarak duyuruldu.

Türkiye pazarında istediğini yeni yeni almaya başlayan Huawei, Avrupa’da oldukça etkili satışlara imza atarken son olarak ürettiği ve piyasaya çıkardığı Honor 9 Blue Bird rengini kullanıcılarına resmi olarak duyurdu. Ekonomik ama bir o kadar da kullanıcının hoşuna giden telefonlar üreten Huawei, Çin pazarında oldukça kullanıcısı olan bir marka olarak biliniyor.

Blue Bird Honor 9 Turkuaz Rengini Andırıyor!              

Çin kaynaklarından aldığımız bilgiye göre aslında rengin tam olarak ismi belirsizliğini koruyor. Çin alfabesinden oluşan sözcüğün İngilizce ’ye çevrilmesinden sonra ortaya çıkan isim Blule Bird şeklinde olurken Türkçe ’de ise Turkuaz rengini andırmaktadır.

Daha Önce Farklı Renklerin Çıkacağı Açıklanmıştı!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Honor 9 daha farklı renk seçenekleri ile çıkacağına dair açık kapı bırakılmıştı. Buna göre bu haberin doğruluğu da aslında kendisini gösterdi. Sarı, Kırmızı, Turuncu ve son olarak Turkuaz renginde telefonun görselleri de resmi olarak yayınlanmıştır.

Huawei Honor 9 Blule Bird rengi ile teknik ve donanımsal olarak farklı özellikleri bekleyen kişiler maalesef yanılıyor. Diğer renkli Honor 9 modeli ile aralarında herhangi bir donanımsal ya da teknik özellik bakımından bir fark bulunmuyor. Bu kapsamda Ağustos ayının son haftasında piyasadaki yerini alacak gibi görünüyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir