Huawei Y6 Pro 2017 Duyuruldu!

Genel Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Huawei, son zamanlarda hepimizin hayatına telefonlarıyla girmiş yeni bir marka. Yeni olmasına rağmen peki çok telefon markasını satış oranları ile geride bırakması tüm kullanıcıları ve firmaları şaşırttı. Kısa sürede bir sükse yakalayan marka yeni cihazlarıyla gündemde olmaya devam ediyor. Peki, Huawei, bu kadar tutulmasının sebebi neydi; tasarımın farklılığı, telefonların uzun ömürlü oluşu, kullanım kolaylığı ve size sunulan bu kadar özelliğin karşılığında daha düşük fiyatlarla piyasaya sunulmuş olması insanların dikkatlerini çekti.

Huawei Y6 Pro 2017

Huawei sürekli yeni telefonlarını piyasaya sürmeye devam ederken giriş seviyesi donanıma sahip olan Huawei Y6 Pro 2017’yi sizlerin beğenisine sundu. Medyatik işletim sistemi yerine bu kez farklı bir marka kullanana Huawei Qualcomm ile çalışmaya başladı. İşlemciden güç alan bu yeni telefon kullanıcıların dikkatini çoktan çekmiş durumda. Son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlayan Huawei marka telefoncu bu sürümüyle beklenen satışı yakalayacak gibi gözüküyor şimdiden.

Huawei Y6 Pro 2017 Özellikler

Peki ya herksin merakla beklediği bu telefonun özellikleri neler bir bakalım; 2 GB RAM ve 16 GB dâhili depolama alanı ile sizlerin sunumunda.  Ayrıca Snapdragon X6LTE modemi üzerinde bulunduruyor. Bu özelliği ile de sizleri şaşırtacak.  5 inç büyüklüğünde 720 p ekran çözünürlüğüne sahip bir ekranla karşınızda. Tasarım olarak da güzel görünen telefonun bataryası diğer telefonlarına göre daha düşük kapasitede. Huawei alışık olmadığımız bir parmak okuyucu sistemi ile telefonun arka yüzünde karşınıza çıkıyor. Bu durum biraz alışılmışın dışında da olsa kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda. Ayrıca 13Mp kameraya sahip telefon. Siyah, gümüş, altın seçenekleri ile de sizlerin görsel olarak sevebileceğiniz üç renkten oluşuyor. Çok fazla özelliğe sahip olan bu telefon sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Fiyat olarak da bu yeni sürüm Huawei telefon 4.612 TL gibi bir ücretle kullanıcılarıyla buluştu. Pek çok teknolojik markette yerini alan telefonu yakından görmek için ve özelliklerini test etmek için teknolojik marketleri ziyarete gidebilirsiniz. Huawei bu telefonuyla şu sıralar hepimizin ilgi odağı olmuş durumda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir