Huawei’den KFC Logolu Akıllı Telefon

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Huawei, ünlü KFC fast food şirketinin logosunu bulunduran yeni bir akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere Türkiye pazarında etkili bir satış rekorları kıramasa da Avrupa ülkelerinde en çok satan markalardan birisidir. Anlaşmalı olduğu ünlü markalara özel telefonlar çıkarmaya başladı diyebiliriz. Son olarak dünyaca ünlü fast food tavuk şirketi olan KFC’ye özel akıllı telefonun arka kısmında logosunu kullanarak telefon çıkarma hazırlığı içerisindedir. Oldukça şaşkınlıkla karşılaşılan bu duru karşısında akıllı telefonu sadece KFC kendi bünyesinde mi kullanacak yoksa resmi anlaşmanın detayında artık bu şekilde mi satılacak henüz netlik kazanmış değil.

Huawei KFC Anlaşması

Ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda ünlü fast food restoranı olan KFC’nin 30. Yıl kutlamalarına özel Huawei ile anlaştığı ortaya çıktı. Buna göre düzenlenecek olan etkinlik için 5 bin adet akıllı telefonda KFC logosu bulunacaktır.


Huawei Enjoy 7 Plus modelinde kullanacağı KFC logosunu ayrıca telefonun içerisinde KFC fast food ile alakalı bazı geçişlerin ve müziklerin olduğu da bilinenler arasındadır.  Huawei Enjoy Plus modelinin özellikleri ise göz kamaştırmayı da ihmal etmiyor. Buna göre Snapdragon 425 işlemci, 5.5 inç ekran, 3020 mAh batarya, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip bir model olacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir