Instagram Değişiyor! 1 Ocak’tan İtibaren…

Sosyal Medya admin
sponsorlu reklam

Milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram’ı 1 Ocak’tan itibaren değişiyor. Yeni fotoğraf filtrelerinin  1 Ocak’tan itibaren Instagram uygulamasını geleceği belirtildi. 1 Ocak itibari ile yeni yıl  temalı bir çok çıkartma ve fotoğraf filtresi Instagram uygulamasına dahil olacak.

 Milyonlarca Kullanıcısı Var

Instagram uygulamasının milyonlarca kullanıcısı var fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagram’ı yeni yeni özellikleriyle kullanıcılarının hizmetine sunuluyor 1 Ocak itibariyle dışı Özel yeni çıkartmalar Instagram uygulamasına dahil olacak kar taneleri, kristal temalı efektler yer alıyor.

TIME.com stock photos

Yeni Yıl Teması

1 Ocak itibariyle yeni yıl temasının Instagram hesabına dahil olacağı öğrenildi. V26 Kodlu Instagram güncellemesi 1 Ocak’tan itibaren geçerli olacak. 1 Ocak itibariyle kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni güncelleme de farklı temada animasyonlar, çıkartmalar ve filtreler yer alıyor.

Neler Geliyor

Yeni yıl temalı Instagram uygulamasında üç farklı festival filtresi, buzlu cam efekti, tatil makyajı ve konfeti efekti yer alacak. Ayrıca Çıkartmalar bölümünde penguenler eldivenler kış kıyafetleri patenler kar taneleri gibi bir çok yeni çıkartmada  yer alıyor.

Bu Kış Çok Eğlenceli

Milyonlarca kullanıcısının bulunduğu Instagram uygulamasının bu kış çok eğlenceli çıkartmalarla beraber kullanıcılarına görsel şölen sunmayı hedefliyor. Kış mevsimi boyunca kullanılabilecek olan uygulamada Instagram kullanıcıları yeni yıl temalarıyla kışı çok daha eğlenceli geçirecek. Paylaşılan fotoğraflarda, videolarda efekler kullanabilecek, çıkartmalar yapıştırılabilecek.

 Hikayeler Bölümüne De Yenilik Geliyor

Instagram kullanıcıları son zamanlarda en sık kullandıkları hikayeler bölümüne  de yeni uygulamayla birlikte yeni özellikler geliyor. Hikayeler bölümündeki emojiler ve çıkartmalar içinde Instagram uygulamasına metin tabanlı bir arama özelliği de eklenecek böylece milyonlarca  Instagram kullanıcısı İnstagram uygulamasını kullanırken çok daha fazla eğlenebilecek ve duygularını çok daha iyi ifade edebilecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir