İnvidyo Bebek Monitörü

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Yeni bebek sahibi olmuş anne babalar için invidyo vazgeçilmez bir cihaz olabilir. Cihazın en önemli özellliği, ebeveynlere  bebekleriyle ilgili önemli durumlarda haber vermesi ve kolay kurulum özellikleri. İnvidyo’nun lansman fiyatının 599 TL olacağı bildirildi ve Nisan ayında piyasada olması bekleniyor.

İnvidyo, bebek ve bakıcının izlenmesini sağladığı için ebeveynler için rahatlatıcı bir cihaz. Bebeğin yanında bakıcının bebekle istenildiği gibi ilgilenip ilgilenmediği de izlenebilir.

Yeni Anne Babalar İçin Önemli

Ebeveynlerin uzun süredir beklediği bir ürün olan invidyo, Turkcell’in Arıkovanı platformunun desteğiyle piyasaya sürülüyor. Arıkovanı platformu, teknoloji odaklı toplumsal faydası olan projelerin yine toplum tarafından desteklenmesini öngören bir kitlesel fonlama platformu. İnvidyo, gerekli kaynağın sağlanmasının ardından artık piyasada satışa sunulacak.

İnvidyo’nun Özellikleri

İnvidyo’nun bir bebek monitörü olarak en önemli özelliği teknolojiyle ilgisi olmayan ebeveynlerin de kolay kurulum özelliği nedeniyle cihazı rahatlıkla kullanabilecek olmalarından kaynaklanıyor. İnvidyo uygulamasının telefona indirilip, cihazın adaptörü ile prize bağlanması yeterli. Android ve iOS platformlarında bulunabilecek uygulamanın başlatılmasından ardından beş adımda kurulumu tamamlanıyor.Teknolojiden uzak olan ebeveynlerin dahi kolaylıkla kullanabileceği bir cihaz.

Aynı zamanda bebek monitörü olarak görüntü kaydı yapıyor ve size ulaştırıyor.Ayrıca sensörleriyle, bebeğin içinde bulunduğu ortamdaki hava kalitesi, nem, gürültü, ışık gibi değerleri ölçüyor. Önemli bir değişiklik tespit etmesi durumunda size haber veriyor.

Bebeğinizin ağlaması ya da gülmesi durumunda yine size haber verebiliyor. Yüz tanıma özelliği olan kamerada eve yeni giren kişiler tanımlanıp size bildiriliyor.

İnvidyo’nun cihaz fiyatı dışında yıllık olarak satın alınabilecek bulut depolama ve canlı analiz raporlama hizmetleri bulunuyor. Bu hizmetler 1 ay ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Üzerinde bir hoparlör de bulunan invidyo, isterseniz cep telefonunuzdan bebeğinize ninni gönderebilmenize de izin veriyor. Bu gibi özelliklerle anne babanın her an bebeğinin yanında olabilmesini amaçlayan cihaz, ayrıca bebeğin de sürekli göz önünde kalmasını sağlıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir