İnvidyo İnceleme

İnceleme Ayşe Yılmaz
sponsorlu reklam

İnvidyo’ya karşı en fazla ilgi duyacak kişilerin başında bebeği dünyaya yeni gelen ebeveynler gelmektedir. Çıkarılan bu cihazın sahip olduğu birçok özellik alanları bir hayli memnun edecek düzeyde. Anne babalara çok yardımcı olacak bu ürün birçok konuda bebeği ile olaylarda haber verecektir. En büyük artı özelliği de kolay kurulumunun sağlanmasıdır. Yetkililerin verdiği bilgilere göre İnvidyo’nun çıkış ücreti 599 TL civarındadır.

invidyo.jpg

Bu kamera tipi bebek monitörü bebeğin hal ve hareketlerini ayrıca mevcut ise bebek bakıcısının bebeğinize nasıl davrandığını veya ona karşı nasıl tutumlarda bulunduğu hakkında sizleri bilgi sahibi edecek. Çok özel olan bu tip ihtiyaçlar üzerine girişimci uzmanların geliştirmiş olduğu ve tamamen inovasyon odaklı bir proje olarak hayata geçirilmiş olan İnvidyo birçok aşamadan geçerek önümüze çıkmıştır.

invidyo.jpg

Kurulumu Nasıl?

Kolay kurulum özelliği ile ürünü alan kişiye daha da güzel imkanlar sunabilir. Bebek monitörü olarak da adlandırılan cihazı kutu içerisinden çıkardıktan sonra adaptörü ile birlikte prize takmanız ve sonrasında da “invidyo” adlı aplikasyon uygulamanızı akıllı telefonunuza indirmeniz ilk aşamayı çözmüş olacak. IOS ve Android aplikasyon uygulamaları içerisinden programı indirdikten sonra kurulumun tamamlanması 5 adımda gerçekleşiyor. Evinizde veya iş yerinizde İnternet ağına bağlanıp şifresini belirledikten sonra sizin önünüze QR kod’u veriyor. Bankamatik sitemiyle aynı olarak bu QR kod telefona gösteriliyor ve sonrasında da kurulum tamamlanmış oluyor. Yapacağınız bu işlemlerin maksimum size kaybettireceği zaman 2 dakikayı geçmiyor. Denildiği gibi kolay kurulumu olan bu ürünün anne, baba ve dede gibi vesaire kişilerce tarafından herhangi bir şekilde yüksek teknoloji ve teknik bilgisine sahip olunması istenmiyor.

Ürüne ek ekipmanlar ile birlikte 799 TL’ye kadar çıkabilecek bir fiyatı bulunsa da, bebeğini anlık olarak görüntülemenin keyfine varan alıcılar memnun görünüyor. Ayrıca İnvidyo kameranın yüz tanıma özelliği de bulunduğu için eve gelen yabancı bir kişinin görülmesi durumunda anında alarm veriyor. Sensörleri ile de ses seviyesi farklılıklarında veya ısı seviyesinde değişiklikler bulunması durumunda da sizleri uyarıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayşe Yılmaz {Ayşe Yılmaz}

Yazarlık alanında kendimi geliştirebilmek için Teknoloji gibi bir alanda yazarlık yapıyor olmam bana ve mevcut siteye çok şeyler kazandırıyor. 16 yaşından beri teknolojiye olan merakımı buradan kendi kalemimle yazıyor olmam çok ayrı bir keyif.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir