İOS 11 Hangi İphone Telefonlara Kurulur, Nasıl Yüklenir?

IOS admin
sponsorlu reklam

Iphone telefon markasını kullananlar Apple’ın her yıl yeni çıkardığı telefon ile beraber yeni sürüm güncellemesi sayesinde birçok kişi telefonunun ön ve arka yüzünün alt yapı sistemini değişmesi sonucunda daha çok özellikli telefona sahip olmaktadırlar. Eğer sizlerin de telefonu Apple markasına ait olan bir telefonsa sizler de yeni telefon çıktığında değişen İOS sürümü ile daha farklı görsele ve fazla özelliklere sahip olan bir cihaza hakim olursunuz. Her sene yenisi çıkan ve bu yıl da 11 olarak adlandırılan yeni sürümü İOS 11 hangi iphone telefonlara kurulur, nasıl yüklenir? Bunun hakkında detaylı bilgileri ileteceğiz. Artık sizler de bu bilgiler sayesinde hangi telefona İOS 11 sürümü kurulur bunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda ilerlediğiniz süre boyunca da daha çok özellikli bir cihaza da sahip olursunuz.

İlk olarak telefonunuza İOS 11 sürümünü yüklemek ya da güncellemek için telefonunuzu şarja takınız ve bir Wi-fi ağına bağlanınız. Daha sonrasında yapacağınız işlem basit ve kısa bir işlemdir. İşlemi gerçekleştirdikten sonra rahatça telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu da sizlerin daha kaliteli bir sistem yüklü telefona sahip olmanızı sağlayacaktır. Hangi cihazlara kurulduğu ve nasıl yükleneceği hakkında detaylı bilgileri alt satırlarımızı sizlere de iletmiş olacağız. İOS 11 hangi iphone telefonlara kurulur, nasıl yüklenir? Bununla ilgili vereceğimiz bilgileri detaylı bir şekilde okuyunuz hatta gerekirse de not alınır. Bu not alımı işleminden sonra hem mağdur olmayacak hem de işinizi halletmiş olacaksınızdır.

İOS 11 hangi iphone telefonlara kurulu, nasıl yüklenir?  Hakkında artık daha fazla vakit kaybetmeden hemen sizleri bilgilendireceğiz. Cihazınızı şarja taktığınız ve aynı zamanda bir Wi-fi ağına bağlandığınızda ilk olarak telefonunuzun ayarlarına giriniz daha sonrasında da genel bölümüne girerek orada yazılım güncelleme ile ilgili bir buton göreceksiniz. Yazılım güncellemeye de girdikten sonra sizler orada bulunan İOS 11 yazılımını orada göreceksiniz. Ona tıkladığınız anda telefonunuz İOS 11 güncellemesini gerçekleştirecek ve eski sürümünü yeni sürümü ile de değiştirecektir. Bu kadar basit ve kolay olan bir işlem çok da vaktinizi almayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir