İphone 8’in zengin renk seçeneklerine ilk bakış!

Gündem admin
sponsorlu reklam

İphone 8 henüz piyasaya çıkmasa da, tanıtımı ya da resmi görüntüleri yayınlanmamış olsa da sızıntı haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Hatırlanacağı üzere daha önceki yazılarımızda İphone 8’in sadece 3 renk ile sınırlı kalacağı haberini yapmıştık. Bu renk seçeneklerinin Apple severlerin pek hoşuna gitmeyen bir durum haline gelmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmıştık. Siyah ve Altın renklerinin de olmasını isteyen İphone kullanıcılarını sevindiren haber yabancı kaynaklı bir Youtuber tarafından ( Danny Winget )İphone 8 renklerinin bol çeşitliliği hakkında bir video hazırlayarak renklerin canlılığını yakından görmemizi sağlamayı başardı.

Siyah, beyaz ve altın renklerinden oluşan bir İphone 8 ile karşılaşacağımız günler çok yakın iken, maket üreticileri bu renkler üzerinde çalışma yaparak orjinalini göremesek de en azından birebir maketini yaparak merak edenlere gösterme şansımız olsun diyerek bu belirtilen 3 renk için birebir tasarıma sahip 3 farklı renkli İphone 8 maketi yapıldı. Burada belirtilmek istenilen aslında İphone 8 altın renginin diğer zamanlarda çıkartılan altın rengi ile aynı renk tonlarının kullanılmayacağının anlatılmak istenmesidir. Diğer modellerde altın renkli İphone modelleri bildiğimiz altın rengini andırırken, bu sefer üretilecek olan aslında ismi altın olarak belirlenmiş olsa da bakırımsı tonları daha çok andırdığını göreceğiz. Apple renk konusunda bir değişime gittiğini de buradan anlayabiliyoruz.

Videoyu incelediğimiz zaman özellikle dikkat çeken model altın rengi olmaktadır. Her ne kadar maketi üretilmiş olsa da aslında gelecek olan İphone 8 yine bu renk ile aynı olacak. Sızıntı haberler bunu doğrular nitelikte! Modelin arka tonlarının bakırımsı ağırlıkta olduğunu gösterirken yan ve üst çevrelerin parlak altın renginde olduğunu gösteriyor. İnce ve şık bir tasarımla gelmesi beklenen İphone 8 ön yüzündeki belirgin çerçevelerin biraz amatör ruhu yansıttığı izlenimi verirken maketten ibaret olduğunun da altını çizmek gerekir. Buna göre resmi bilgiler olmasa da şuan için İphone 8 görüntüsünün nasıl olacağını video şeklinde canlı olarak da görebiliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir