Iphone X Hakkında Yeni Analizler

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Apple, İphone serisinin 10. yılını kutlamaya hazırlanırken İPhone X hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Merakla beklenen yeni İPhone, bugüne kadar çıkmış olan modellerden farklı bir deneyim vaat ediyor. Firma, modelin satışlarından bir hayli umutlu görünüyor. Tartışmalara konu olan İPhone X, bu kez Cowen analisti Karl Ackerman tarafından incelendi.

İphone X Kendisini Sonradan Gösterecek

Yeni İPhone hakkında 5 yeni reklam filminin yayınlanmasının ardından, model ile ilgili tartışmalar hız kazandı. Cowen analisti ise modelin biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu öne sürdü. Analiste göre Apple cihaz ile ilgili ilk dönemlerde beklediği başarıyı sağlayamayabilir. Cihazın teslimat süresinin kısalması ve stok sıkıntısının aşılması ile birlikte satış rakamlarının daha hızlı yükselmesi bekleniyor. Apple, istediğini başarmayı çok iyi bilen bir firma olduğu için İPhone X’in satış rakamlarını yükseltme konusunda da büyük bir sorun yaşamayacağı düşünülüyor.

Apple Sadece İPhone’dan İbaret Değil

İPhone X’in beklediği başarıyı elde edememesi firma için çok da büyük bir krize neden olmayabilir. Analistin yaptığı yorumlarda da firmanın sadece akıllı telefon üzerine çalışmadığı hatırlatılıyor. Apple Watch 3 ürünü de firmanın yeni ilgi odakları arasında. Yeni nesil saatin özellikleri ve performansı, kullanıcılarını oldukça memnun etti. Aynı başarı İPhone X için de bekleniyor. Ackerman, Aralık ayında dünya çapında 79 milyon İPhone X satışı gerçekleşeceğini tahmin ediyor. 2016 yılının Aralık ayı için bu rakam 78 milyondu. Çerçevesiz ve OLED ekranlı yeni İPhone modelinin teslimatı biraz yavaş gerçekleşiyor. Teslimat sıkıntısı giderildiği takdirde, satışlar daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilecek. Ackerman gibi pek çok analist, İPhone X’in önümüzdeki aylardan itibaren asıl başarısını göstermeye başlayacağını düşünüyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir