Kobo Aura H2O İnceleme

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Kitap okuma alışkanlığını sürekli hale getirmek ve bu alışkanlığı değiştirmek için elektronik kitap okuyucu hizmeti kullanılmaya başlandı. Bu hizmet sayesinde artık kitap okuma alışkanlığı olmayan veya daha fazla kitap okumak isteyenler bu hizmeti kullanabilir. Günümüzde birçok insan gerçek kitapları okumayı tercih etmektedir. Fakat elektronik kitap okumak isteyenlerin sayısı da günden güne artmaktadır. Bu nedenle teknoloji geliştikçe elektronik kitaplar daha popüler ve kullanışlı olmaya devam etmektedir. Bu elektronik kitaplar arasında en yaygın olarak kullanılan Kobo Aura H2O yer alıyor.

Elektronik Kitabın Özellikleri

Teknolojinin gelişmesinin ardından en çok tercih edilen e-kitap arasında Kobo Aura H2O yer alıyor. Bu kitap 6.8 inç, Carta E-ink ekrana sahip olduğu için kitap okumada asla sorun yaşanmıyor. Ayrıca bu kitap 256 dpi ve 1430 x 1080 çözünürlüğe sahip olduğu için 16 seviye gri tonlama ekran hizmeti sunmaktadır. Böylece geniş ekrana sahip olması sayesinde kitabı okuyanlara bıkkınlık vermeyen e-kitap, gün geçtikçe gelişmeye ve güncelliğini korumaya devam etmektedir. Üstelik bu kitap, JPEG, GIF, PNG, TIFF, TXT, (X)HTML gibi formatları desteklemektedir. Ayrıca 4 GB dahili hafızaya ve microSD kart girişine sahip olan Kobo Aura H2O, kullanıcısına en kaliteli hizmet sunmakta ve daha fazla kitap okumaları için geniş hafızaya sahip olmaktadır.

Kitabın Teknik Özellikleri

Kobo Aura H2O, teknoloji sayesinde büyük bir hızla ilerlemeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Kitabın teknik özellikleri incelenirse, bu özellikler arasında1 GHz işlemciye sahip olma, 6.8 inç Carta E-ink ekrana ve 1430×1080 çözünürlükte olma, WiFi 802.11 b/g/n – MicroUSB hizmetini destekleme, 4 GB ve MicroSD destekleme, pil ömrünün 2 aya kadar olması gibi teknik özellikleri bulunmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir