LG V30 Satış Fiyatında Yeni Gelişme

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Merakla Beklenen LG V30 Fiyatı Belli Oldu

Malum, Teknoloji devlerinin çıkaracakları yeni ürünler için sızıntı haberler çıkmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de LG’nin yeni amiral gemisi olan LG V30 modeli ile ilgili olunca bu günlerde merakla çıkacağı tarihi beklenen modelin fiyatı da belli olmuş oldu. Daha önceki LG haberlerimizde V30 modelinin özelliklerinden bahsetmiştik. Buna göre tanıtımına kısa bir süre kalan LG V30 tanıtımı yapılmadan önce bizler sizler için hazırladığımız bu paylaşımımızda hem LG V30 fiyatı hem de özellikleri hakkında bilgileri derledik.

LG V30 Satış Fiyatı Kesinleşti

2017 yılının en gözde modelleri arasında bulunan İphone 8, Galaxy Note 8 ve bunlardan birisi olan LG V30 modelleri özellikleri ile adeta kullanıcılarının içini cıvıl cıvıl yapıyor. Henüz bu saydığımız telefon modellerinin çıkış tarihleri netlik kazanmasa da LG şuan ki boş koltuğa oturmak için elini biraz hızlı tutmak istiyor. Özellik bakımından ve fiyat bakımından LG V30’u değerlendirdiğimiz zaman diğer rakiplerine göre oldukça otoriterli ve uygun fiyatla geldiğini görmekteyiz. LG V30 fiyatı 700$ olarak çıkarılacağı kesinleşmiştir.

LG V30 Özellikleri

V segmentini ele aldığımız zaman aslında çift ekranlı olarak gelmesi beklenen V30 modeli diğer V modellerine göre bu sefer tek ekran uyumu ile gelecek. 2880 x 1440p çözünürlüğünde olup 6 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahiptir. Ayrıca LG V30 QHD+ ekran özelliğine de sahip olacak. P-OLED ekran özelliklileriyle çözünürlük kalitesini artı yapan LG bununla kalmayıp ekranda yine Full Vision barındıracak. LG G6 için kullanacağı yönünde iddialar olan Snapdragon 835’i Samsung tarafından tescillenmesinin ardından LG G6 modelinde kullanamamıştı. Ancak LG V30 işlemcisinde Snapdragon 835 göreceğiz. Grafik çözünürlüğünde ise Adreno 540 CPU bizlere çözünürlük kalitesinin ne olduğunu gösterecek diyebiliriz. 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı ile standartları zorlamadığını görüyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir