Messenger Uygulamasına Yeni Güncelleme

Sosyal Medya Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Hemen hemen akıllı telefonların hepsinde bulunan insanlar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olan Facebook Messenger için güncelleme yayınlandı. Yapılan güncelleme sayesinde görüntülü sohbete yeni efektler eklenmiş oldu.

Bugün Facebook Messenger için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu gelen güncelleme neler getirdi derseniz eğer, görüntülü konuşma esnasında farklı efektler gönderirken karşınıza çıkacak bir güncelleme diyebiliriz. Her zaman gönderdiğiniz efektlere yenileri eklenmiş oldu.

Facebook Messenger Güncellemesinde Nelere Sahip Olduk?

Sosyal Medyanın devi haline gelen, Dünya da lider konumda ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı olan Facebook Messenger ile artık yeni efektler ile daha çok eğleneceksiniz. Facebook eğlenceye dair birçok şeyi piyasaya çıkararak kullanıcılarına her daim yenilikler için uğraşıyoruz mesajını da göndermiş oldu.

Facebook Messenger görüntülü konuşma sayesinde görüşme yaptığınız anda kamera simgesine tıkladığınız da karşınıza yeni efektler gelecektir. Ayrıca çekindiğiniz fotoğraflarla bu efektleri birleştirerek harika eğlencelere tanık olabilirsiniz.

Snapchat Bu Konuya Ne Diyecek?

Yeni güncelleme İOS ve Android için geldi. Ancak ortada bir sorun var. Yeni gelen efektler Snapchat efektleri ile aynı. Yani Snapchat efektlerinin alındığını söylememiz daha mantıklı olacaktır. Efektleri merak mı ediyorsunuz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir