Moto G5s Plus İnceleme

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Moto G5S Plus telefonu, orta düzeyde görünmesine rağmen özellikle ikili arka kamerası ile ön plana çıkıyor. Kamera çözünürlüğü de oldukça yüksek biçimli tasarlamış cihaz olarak duruyor. 13 Mega Piksel çift olan arka kamerası ile şirket orta düzeyde bir akıllı telefon ortaya çıkarmış bulunuyor.

İçerdiği Yenilik ve Nitelikler

Motorla firması, tasarımlarının çizgisini yansıtan bir modele imza atıyor. Hem altın hem de gri renk seçenekleri ile iki değişik renk seçeneği sunuyor. Yekpare görünümündeki kasası ile Moto G5S Plus telefonu, Micro USB bağlantısına sahip bulunuyor. Son zamanlardaki firma özelliklerinden farklı olarak da bu akıllı telefonda Moto Mod desteği yer almıyor. Akıllı telefonun ön kısmında sensör bulunuyor. Parmak izi sensörü, hem geri açım hem açık uygulamalara erişme imkânı hem de akıllı telefonun kilitlenmesi gibi görevler için kullanılabiliyor. Birçok yenilik arasından en son olarak kalınlığının sekiz mili metreyi bulması ve akıllı cihazın ağırlığının yüz atmış sekiz gram gelmesi söylenebilir.

İşlemcini Gücünü Gösteriyor

Moto G5S Plus telefonu 5,5 inç ebadında ve ekran üstünde IPS LCD bir panel kullanılıyor. Bu akıllı cihaz kullanıcısına Full HD bir çözünürlük imkânı veriyor. Bu akıllı Motorola modeli, CORNİNG GORİLLA GLASS 3 aracılığı korunuyor. Akıllı telefon sahip olduğu gücü de iki GHz lik çalıştığı saat süratinden ve SNAPDRAGON 625 adlı işlemcisinden alıyor. Bu akıllı Motorola cihazında bu işlemcini yanı sıra gücünü 3 GB olan RAM üstünden ve 32 GB olan dâhili hafızasından alıyor. Ayrıca cihaz, Adreno 506 GPU özelliği de barındırıyor. İçerisindeki depolama alanının 128 GB seviyesine kadar Micro SD kart sayesinde artırılması da mümkün görünüyor. Arka kısmında iki adet 13 MP kamerası bulunması ile fark oluşturuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir