Oneplus 5T’nin Görseli Sızdı

İnceleme admin
sponsorlu reklam

OnePlus, 16 Aralık 2013 yılında Hong Kong’da Çin’de kurulmuştur. OPPO’ dan ayrılarak kurulmuştur. Peter Lee tarafından kurulan OnePlus genellikle düşük fiyatlı ve fiyatına göre gelişmiş performanslı olmasıyla ün kazanmış durumda. Bu özelliklerinden ötürü dünya çapında oldukça tanınmakta ve hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesiyle daha da çok ünlenmekte. Şirket de bu hayran kitlesine daha iyi hizmet verebilmek adına telefonlarını günden güne geliştirmekte. Çıkarılan her telefon hayran kitlesi üzerinde büyük bir ilgi ve merak uyandırıyor ve bir sonraki çıkacak telefon hakkında düşünmeye yol açıyor.

OnePlus 5T Hakkında Söylentiler

Her geçen gün OnePlus 5T hakkında çıkan söylentilere yenileri eklenmekte. Evan Blass adlı kişinin Twitter üzerinden fotoğrafının yarısının yayınladığı OnePlus 5T merak uyandırdı. Evan Blass ise tahminlerinin ve sızıntı olarak yayınladığı tweetlerin doğru çıkamsı ile ün salmış bir hesabın sahibi.

OnePlus 5T’nin Görünümü

Evan Blass’ın paylaştığı fotoğraftan anlaşıldığı üzere OnePlus 5T, kavisli bir yapıya sahip olacak. Geniş bir ekranı ve bir ön kamerasıyla piyasaya sunulacak. Söylentilere göre 6 inçlik bir ekran boyutu olacağı düşünülmekte. 18:9 oranlı bir ekran ile piyasada karşılaşılacağı da söylentiler arasında.

OnePlus 5T’ nin Beklenen Özellikleri

OnePlus 5T’ nin Snapdragon yonga setine sahip olması beklenmekte. 6-8 GB arasında olacağı düşünülen RAM ile karşılaşılması ön görülmekte. OnePlus 5T’ nin 64 GB’ lık ve 128 GB’ lık olamk üzere iki seçeneği bulunacağı tahmin ediliyor. Batarya hacminin ise 3.450 mAh olması da söylentiler arasında yer almakta. Kameralarının 16-20 MP olması düşünülmekte. Android işletim sistemine sahip olacağı ise bilinmekte. Bütün bu özellikleri ile fiyatı adına yapılan tahmin ise 540 dolar civarında.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir