Galaxy S8’e Pembe Renk Katacak!

Samsung Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Galaxy S8 Pembe Rengiyle Daha Şık!

Bu sefer özellikle bayanları ilgilendirecek bir Samsung Galaxy S8 haberi ile karşınızdayız. S8 hakkında çeşitli sızıntı haberlerin ardı arkası kesilmezken bu defa Galaxy S8 Pembe renk seçeneğinin de olacağı haberine tanık olduk.

Samsung akıllı telefon konusunda teknolojinin de üstünde şeyler yapmaya tüm hızıyla devam ederken bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 ve ekürisi olarak bilinen Galaxy S8 Plus modellerini satışa sunmuştu. Güney Kore’nin efsane markası olan Samsung özellikle de yeni Amiral Gemisi olarak çıkarılan Galaxy S8’in tüm dünyadaki satış oranlarını kısa bir süre önce açıklamıştı. Alınan haberlere göre S8’den istenilen verim alınıyor gibi görünüyor. Rakiplerine geçit vermek istemeyen firma satışların güzel gittiğine işaret ederek bayanlara özel Pembe renkli S8 modelinin de çıkarılması için gerekli adımları attığı yönünde haberlere tanık olmaya devam ediyoruz.
Yabancı Teknoloji sitesi haberlerinden aldığımız bilgilere göre Galaxy S8 pembe renkli bir telefonun çıkarılacağına yönelik bir haberin yapılmasında birde görsel olarak Pembe renkli telefonun görüntülerini de paylaşmayı ihmal etmedi.

Bayanların İlgi Odağı Olacak!

Samsung her şeyi düşünür de bayanları düşünmez mi? Galaxy S8 modelinin pembe renginin üretimi yapılarak şimdilik satış yerinin Tayvan olarak belirlese de kısa bir süre sonra Türkiye’de de satışta olacağını tahmin ediyoruz. Bayanların ilgi odağı olacak bir model olan Pembe Galaxy S8 oldukça meraklı kişiler tarafından yabancı kaynaklarda bayanların yoğun ilgisi karşısında olumlu yorumlar aldı.

Alınan Bilgi Gerçek mi?

Samsung Galaxy Amiral Gemisi akıllı telefonlara karşı ilgisi büyük olan kişilerin sürekli olarak sızıntı haberler olarak gördükleri ve büyük merakla okudukları haberin gerçek olmasını beklerken çoğu zaman yanılınan haberler karşısında adeta hayal kırıklığına uğruyor.

pembe s8

Buna göre Pembe renkli Galaxy S8 Plus modeli Samsung’un Tayvan ekibi tarafından resmi Facebook sayfasında yayınlandığını söyleyebiliriz. Facebook sayfasından yapılan paylaşımı daha iyi görebilmeniz açısından resmini de eklemiş bulunuyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir