Philips ’den Yeni Akıllı Telefon Geliyor!

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Philips Bende Varım Diyor!

Henüz resmi bir açıklama olmasa da, tanıtımı gerçekleştirilmemiş olsa da Philips S329 isimli modeli ile yeni akıllı telefon geliştirme sürecinde etkili bir şekilde devam ediyor.
Her ne kadar Philips akıllı telefon konusunda varlığını sürdüremese de adını sıklıkla andıran bir marka olarak biliniyor. Dünyanın en iyi teknoloji markalarından biri olan Philips bazı dönemlerde akıllı telefona yoğunlaşıyor ve belli aralıklarla telefonu piyasaya sürüyor. İşte onlardan birisi olan Philips S329 modeli hakkında merak edilenler.
Philips 2017 yılında aldığı bir kararla akıllı telefon piyasasına girmeye ve bu sektörde ben olmazsam olmaz dercesine aslında iki cihaz üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bunlardan birisi olan S329 modeli Çin devletinin Telekomünikasyon denetleyicisi olan TENAA tarafından ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Peki, Philips S329 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl?

Philips akıllı telefonlar

Aslında orta segmentte diyemeyeceğimiz bir model çıkarıyor diyebiliriz. Türkiye piyasasına bakıldığı zaman hala 1 GB ve 2 GB RAM olan telefonlar revaçta olarak kullanılabiliyor. Philips S329 ise 3 GB Ram ile geliyor. Ekran boyutu ise 5 inç ve ekran çözünürlüğü 1280 x 720 px ayrıca IPS teknolojisinde bir telefondur. 8 çekirdekli ve 1.5 Ghz hızında olan Philips S329 özellikleri bakımından Türkiye piyasasında tutunabilecek mi şimdiden merak konusu.
Android 7 Nougat sürümü ile kutusundan çıkacak olan S329 16 GB hafıza ile gelecek. Ayrıca 64 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip olacak.

Philips S329 Kamerası?

Çok kısa bir zaman sonra piyasadaki yerini alacak olan Philips S329 modeli kamera konusunda diğer telefon markalarından biraz geride kalıyor gibi görünse de 13 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel ön kamerası ile bakalım nasıl bir kaliteyle bizleri buluşturacak?

Philips S329 Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir