Redditorlardan Gelen Birbirinden Tiksinç Elektronik Cihaz Görüntüleri

Genel admin
sponsorlu reklam

Birbirinden berbat ve ilginç hale gelmiş olan elektronik aletlerin görüntüleri IT Gore Subreddit grubuna geldi. Berbat ötesi ve geri dönüşü olmayan bir kıvama gelmiş olan elektronik cihazların fotoğrafları, kullanıcılar tarafından yorumlandı. Gelen elektronik cihaz fotoğrafları arasında bilgisayarlar, telefonlar, piller, şarj cihazları ve daha birçok alet dikkat çekti. Gruba gelen elektronik cihazlar ve kullanıcı yorumları şu şekilde oldu:

Şekerli Bilgisayar Kasası

Fotoğrafta içi açılmış ve şer ile dolu olduğu görülen bir adet bilgisayar kasası bulunuyor. Kasa ile ilgili, şifresi unutulduğu için tamire götürülmüş olduğu ve içi şeker dolu bir kasaya müşahede edildiği yorumu yapıldı. Fotoğraf için ise şeker adam ibaresinin kullanılması dikkat çekti.

Ekranı Kırık Laptop

Ekranı kırık bir Samsung laptopun görüldüğü fotoğraf için fotoğrafı gönderen kişi, okulda gaddarca kullanılan bu laptopun toplanarak öğrencilerin üzerinde tepinebilecekleri bir hale getirildiği yorumu yapıldı.

Oksitlenmiş Pil

Fotoğrafta bir adet oksitlenmiş pil sahne aldı. Oksitlenme derecesinin oldukça yüksek olduğu pil, adeta çürümüş bir görüntü ile grupta yerini aldı. Bu pil ürkünç görüntü başlığı altında yayınlandı.

Kırık Telefon

Bu fotoğrafta yer alan tiksinç elektronik cihaz ise Samsung Galaxy Tab Active 8.0 oldu. Sahibinin üzerine oturması sonucu bu hale geldiği söylenen telefon için kullanıcısının diyet yapması gerektiği yorumu yapıldı.

Parçalanmış iPad

Her parçası dağılmış bir iPad fotoğrafının yer aldığı bölümde, fotoğrafı gönderen kişi tarafından iPad’in ruhunu teslim etmiş olduğu yorumu dikkat çekti.

Erimiş Klavye

Bu fotoğrafta ise bir ThinkPad klavyesine yer verildi. Saç kurutma makinesinin gazabına uğradığı yorumu yapılan klavyenin tuşlarının erime noktasına ulaşmış olduğu görüldü.

MacBook Şarj Cihazı

Fotoğrafta bir adet MacBook şarj cihazı dikkat çekti. Kablo kısmında aşınma olan şarj cihazının bu bölgesinin ise alüminyum folyo ile kaplandığı görüldü. Kullanıcı yorumlarında bu uygulamanın elektrik çarpsın diye yapıldığı yorumu yer aldı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir