Resmi tanıtımı yapılmadan önce görselleri paylaşılan BMW X2 göz kamaştırıyor!

Foto-Video Galeri Ayşe Yılmaz
sponsorlu reklam

Tanıtımı henüz yapılmamış olsa da kendisini hatırlatan tanıtım görsellerini kamuflajlı olarak sunulan BMW X2 sokaklara hazır olduğunun işaretini verdi. Büyük meraklıları olan BMW X2 otomobilin fotoğraflarının galeri şeklinde sizlere paylaşıldığının altını çizerek detaylara kısaca göz atalım.

BMW X2 ‘nin resmi tanıtımına sonbaharın ilk haftaları olarak tarih biçilmiş olsa da önümüzde sabırsızlıkla bekleyeceğimiz bir ay kadar bir zaman olduğunu görmekteyiz. Otomobil galerisi adı altında paylaşımlarımıza bu defa BMW X2 modeli ile devam ediyoruz. Bir süre önce konseptinin yapılması ve hemen akabinde tutkunlarının şimdiden sabırsızlandığını gördüğümüz BMW X2 Frankfurt Otomobil Fuarında sergilenecek.

Tasarım ve oluşum aşamalarını tamamlayan BMW firması X2 modelinin son olarak test aşaması olduğunu bildirdi. Buna göre test aşamasını henüz tamamlamadan önce kamuflajlı bir fotoğraf ile meraklılarının gösterimine sunuldu. Üretim öncesi kamuflajlı görselin büyük ilgi görmesi BMW’nin istenilen satış rakamlarına ulaşacağının da bir habercisi olarak görünüyor.
Mevcut diğer BMW ailesine göre arka kısmının biraz daha fark yaratacak şekilde dizayn edildiğini görüyoruz. Buna göre artık BMW mevcut aile yapısında artık farklılıklar tasarlamayı amaçlıyor gibi görünüyor. Teknik ve donanım olarak BMW X1 serisi ile çok bir farkının olmayacağı gözlemlense de yine önden çekişli olarak tıpkı X1’deki gibi olacak. Araç dizel ve benzin seçenekleri ile Avrupa pazarına girecek. Ancak şuan için sadece BMW X2 kamuflajlı fotoğraflarıyla yetinmemiz gerekiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayşe Yılmaz {Ayşe Yılmaz}

Yazarlık alanında kendimi geliştirebilmek için Teknoloji gibi bir alanda yazarlık yapıyor olmam bana ve mevcut siteye çok şeyler kazandırıyor. 16 yaşından beri teknolojiye olan merakımı buradan kendi kalemimle yazıyor olmam çok ayrı bir keyif.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir