Samsung, Basınca Duyarlı Parmak İzi Okuyucu İçin Patent Başvurusunda Bulundu!

Samsung admin
sponsorlu reklam

Büyük bir hızla yapmış olduğu çalışmaları sayesinde dünya genelinde adını duyurmayı başarmış olan samsung, yeni çalışmalar için hazırlıklarına devam ediyor. En çok tercih edilen markalar arasında yer alan samsung, yeni bir patent başvurusunda bulundu. Samsung’un yapmış olduğu bu patent başvurusunun adı basınca duyarlı parmak izi okuyucu adlı patent başvurusunda bulunmuştur. Çünkü cihazlara basınç uygulandığı zaman bu cihazla işlev göremez hale geldiği için ve gücünü kısa sürede yitirdiği için samsung markası da bu duruma bir son vermek için patent başvurusunda bulunmaya karar vermiştir. böylece Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung, ekran altında bulunan parmak izi okuyucu kısmının daha dayanıklı olması son son çalışmalara yaklaşmıştır.

Güvenilir Hizmet

Dünya genelinde büyük bir hızla yayılan ve en çok tercih edilen markalar arasında yer alan samsung, Güney Koreli şirketin hizmetleriyle gücüne güç katmaya devam ediyor. Şirket, müşterilerine daha dayanıklı bir cihaz sunmak için basınca duyarlı parmak izi okuyucu patentli başvuruda bulundu. Bu sayede artık cihazlarda meydana gelen olası bir basınca karşılık artık bu cihazlar parmak izi hizmetini yitirmeyecek. Böylece daha güvenilir hizmet sunmak için her türlü çalışmalara imza atan şirket, yeni patenti ile güzüne güç katmaya devam ediyor.

Yıllardır Bekleniyordu

Yıllardır beklenen basınca duyarlı parmak izi okuyucu patent hizmetini samsung şirketi üstlenmiştir. Şirket, ekran içinde yer alan parmak izinin daha duyarlı hale gelmesi işlevini kolay bir şekilde yitirmemesi ve daha birçok özellik için patent başvurusunda bulundu. Bu başvuru sayesinde artık telefonlarda meydana gelen basınca karşılık parmak izi okuyucu hizmet kolay kolay işlevini yitirmeyecektir. Böylece yapmış olduğu çalışmaları ile hızla ilerlemeye devam eden şirket, yeni patenti ile hızına hız katmaya devam ediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir