Samsung Galaxy Note 8’de Kaç GB Ram Olacak?

Mobil Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Note 8 Ram Hakkında Merak Edilenler

Samsung ’un yeni amiral gemisi tüm hızıyla piyasaya çıkmak üzere hazırlıklarına devam ediyor. Söylentilere göre Samsung S8’den bile daha karizmatik bir tasarıma sahip olacağı yönünde haberler kulağımıza oldukça hoş geliyor. Çok yakında Samsung tarafından tanıtılması beklenen Galaxy Note 8’de 8 GB Ram kullanılacağı yönünde gelişmeler var.
Her ne kadar söylenti ya da sızıntı haberler arasında yer alsa da Samsung Note 8’de 8 GB Ram, hatta Note 9’da 12 GB Ram kullanılacağı yönünde çıkan haberler bulunuyor.
Ayrıca Galaxy S8 ekran teknolojisinde İnfinity Display ekrana sahip olacağı daha önceki haberlerimizde tanıtılmıştı. Bu ekranın ne kadar çok beğeni aldığı apaçık ortada! Söylentilere göre Note 8’de de İnfinity Display ekran kullanılacağı yönünde oldu.

Galaxy Note 8 Tek 8 GB Ram İle Gelmeyecek!

Note 8 hakkında çıkan haberle göre sadece 8 GB Ram ile sınırlı kalınmayacağı görülüyor. Buna göre 4 GB Ram özelliği bulunan telefonda 64 GB depolama alanı bulunurken, 6 GB Ram özelliği bulunan telefonda 128 GB depolama alanı ve 8 GB Ram olan telefonda yine 128 GB depolama hafızasının olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre kullanıcı hangisini tercih ederse eğer fiyatı da ona göre değişken olacak.

Galaxy Note 8 Yazılım Bilgileri!

Yeni Galaxy Note 8 henüz çıkmadan söylentilerin, sızıntı haberlerin adı arkası kesilmiyor. Daha önceki çıkan haberlere göre Note 8 serisinin Android 8,0 ile geleceği haberleri yapılmıştı. Ancak Note 8’in tanıtılması ile Android O’nun çıkacağı gün arasında fark var. Ağustos sonu ya da Eylül’ün ilk haftası çıkması beklenen Note 8’de kullanılacak denilen Android 8,0’ın 2017 yılının son aylarında çıkması bekleniyor. Buna göre Galaxy Note 8 Android sürümü nü merak edenlere 7,1 ile geleceğini söylemek mümkündür.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir