Samsung, Play Store’a Damga Vurdu!

Mobil admin
sponsorlu reklam

Birçok kullanıcının akıllı telefonlarında birden fazla e-mail uygulaması bulunmaktadır. Bunun nedeni ise birçok e-mail adresinin bağlı olduğu hesap sitelerinin kendine özel uygulaması olması ve e-maillerin de bu uygulamalar sayesinde açılabiliyor olmasıdır. Ancak Samsung tarafından geliştirilmiş olan e-posta uygulaması sayesinde artık tüm e-maillerinizi tek bir hub üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Bu uygulaması sayesinde Samsung Play Store’a damga vurdu.

Herkes Kullanabilir

Samsung’un Play Store’a damga vuran uygulaması sadece Samsung marka akıllı telefon kullanıcılarına özel bir uygulama değildir. Bu uygulamayı farklı marka akıllı telefonlar için de indirme olanağına sahipsiniz. Halihazırda bu uygulama Samsung marka akıllı telefonların içerisinde kurulu olarak gelmektedir. Aslında Play Store’da 100 milyon indirme sayısını aşmasının nedeni de bu uygulamanın bulunduğu telefonların güncellenmesidir. Telefonlar güncellendikçe bu uygulama da sürekli indirilmiş olduğu için indirme sayısı otomatik olarak artmaktadır.

Gereksiz Uygulamalara Son

Samsung’un e-mail uygulaması IMAP, Exchange ActiveSync ve POP3 desteğini de beraberinde getirmektedir. Bu sayede bütün e-maillerinizi sadece tek bir uygulama üzerinde bulabiliyor ve e-maillerinize erişebiliyorsunuz. Bu durum akıllı telefon kullanıcılarını diğer uygulamaları indirme zahmetinden ve telefonlarında gereksiz yer işgal etmesi durumundan da kurtarmış oluyor. Ayrıca yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bu uygulamayı sadece Samsung marka akıllı telefon kullanıcılarının değil, diğer markalara ait akıllı telefon kullanıcılarının indirebilecek olması da bu uygulamanın diğer bir artısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Reklam Problemi Ortadan Kalkıyor

Son olarak, bu uygulama reklam içermeyen bir uygulamadır. Diğer e-mail uygulamalarında olduğu gibi sürekli karşınıza çıkan reklamlardan ve bu reklamların rahatsız edici indirme gereksinimlerinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman Samsung tarafından geliştirilen bu uygulamanın daha uzun süre listenin tepelerinde yer alacağı öngörüsünde bulunmak mümkündür.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir