Sevilen Oyun Artık Messenger’a Da Geliyor

Mobil admin
sponsorlu reklam

Bazı oyunlar vardır ki her yaşa ve her zevke hitap edebilirler. Mobil oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan Angry Birds de bu oyunlardan bir tanesi olarak kabul edilebilir. Çocuk, genç, yetişkin, yaşlı herkesin severek oynadığı Angry Birds’ten sevindirici bir haber geldi. Oyun artık Messenger üzerinden de oynanabilecek. Messenger Instant Game Kütüphanesi eklenecek bir diğer oyun ise “Sonic” olarak açıklandı.

Messenger’ın Instant Games Kütüphanesine Yeni İsimler

Tetris’in katılması ile birlikte zevkli bir hale bürünen kütüphane, yine herkes tarafından severek oynanan iki oyunu bünyesine almaya hazırlanıyor. Sonic The Hedgehog oyunu, ilk zamanlarında web tarayıcısından oynanan oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden biriydi. Angry Birds ise son dönemlerin en iyi oyunlarından bir tanesi. Bu iki oyunu bünyesine katmaya hazırlanan Messenger, sohbetlerin daha eğlenceli geçmesini sağlamaya çalışıyor.

Messenger’a Özel Sürümler

Oyunlar bildiğimiz oyunlar olsa da, tek kişilik değil çift kişi olarak oynanan versiyonları ile karşılaşacağız. Messenger için geliştirilen bu özel sürüm sayesinde, insanlar karşılıklı olarak Angry Birds ve Sonic oyunlarını oynayabilecekler. İkili rekabetin olması, zaten oldukça eğlenceli olan bu oyunların daha da keyifli hale getirebilir. Oyunlarda rakipler birbirleri ile doğrudan yarışmayacaklar. Oyun sonunda en fazla skoru elde eden kişi galip olacak.

Oyunların Eklenme Tarihi Yakın

Messenger, kütüphanesini genişletmek için çalışmalara devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni oyun isimleri de duyurulabilir. Angry Birds ve Sonic oyunlarının Messenger üzerinden oynayabilmek için çok fazla beklememize gerek yok. Yapılan açıklamalar, oyunların 2018’in ilk dönemi içerisinde kütüphaneye ekleneceğini gösteriyor. Kesin tarih ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak yeni yılın ilk döneminde bu oyunları Messenger’da görmek pek çok oyuncunun beklentileri arasında.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir