Skype’da Neler Oluyor?

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Görüntülü konuşma ve mesajlaşma aracı olarak kullanılan Skype birçok kişi tarafından kullanılan bir uygulama olarak biliniyor. Ancak 19 Mayıs saat 23.00’dan bu yana sunucularına erişim yapılamıyor. Birçok kişi Skype çöktü mü? Skype neden açılmıyor gibi soruların cevaplarını arıyor.

Dün geceden beri Skype kullanıcıları ‘’ Skype güncelleniyor ‘’ şeklinde uyarı mesajı alsalar da bir türlü erişim mümkün olmuyor. Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de birçok kişi tarafından kullanılan Skype anlık mesajları göndermiyor, görüntülü konuşma yapılamıyor?

Skype yetkililerine ulaştırılan bağlantı sorunu ile ilgili yetkililer tarafından açıklamada; sunucularda bir takım sorunların olduğunu, en kısa sürede düzeltileceğini bildirdiler. Ancak Microsoft tarafından herhangi bir açıklama gelmedi!

Dünya’da ve Türkiye’de her yaştan kişinin bireysel olarak kullandığı, güvenli ve pratik olmasından dolayı şirketlerin şirket içi yazışma programı olarak kullandığı Skype, birçok kişiyi mağdur etmiş durumda!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir