Sony’den Orta Seviye Xperia R1 ve R1 Plus Akıllı Telefon

Mobil admin
sponsorlu reklam

Sony’den beklemeyen bir atılım gerçekleşti. Sony, geçtiğimiz yıl sadece öncü telefon modellerini piyasaya süreceğini belirtmişti. Ancak yeni bir atılım ile iki model orta seviye akıllı telefon piyasaya süreceğini duyurdu. Sony Xperia R1 ve Xperia R1 Plus isimli iki akıllı telefonu Hindistan piyasası için tasarladığını açıkladı.

Sony’den Hindistan için Hindistan’da Üretim

Sony firması yapmış olduğu açıklamada, Hindistan piyasası için tasarlanan iki model telefonun üretimi de Hindistan’da yapacağını söyledi. Sony bu iki model telefonun üretimini Hindistan’ın doğu kıyılarında yer alan Andra Pradesh’teki Sri City isimli tesiste yapacağını açıkladı.

Sony Xperia R1 

Sony Xperia R1 modelinin cihaz özellikleri

* Ekran 5.22 inç TFT LCD, 1280 x 720 piksel çözünürlük,

* Ön belleği ( RAM ) 2GB,

* Yerel hafızası 16GB,

* MikroSD kart girişi,

* Arka kameranın çözünürlülğü 13 megapiksel, ön kamera çözünürlülüğü 8 megapikseldir.( Her iki kamerada da Predictive Hybrid Autofocus (Sezgisel Melez Otomatik Odaklayıcı) özelliği mevcuttur )

Sony Xperia R1 Plus

Sony Xperia R1 Plus modelinin cihaz özellikleri ise,

* Ekran 5.22 inç TFT LCD, 1280 x 720 piksel çözünürlük,

* Ön belleği ( RAM ) 3GB,

* Yerel hafızası 32GB,

* MikroSD kart girişi,

* Arka kameranın çözünürlülğü 13 megapiksel, ön kamera çözünürlülüğü 8 megapikseldir.( Her iki kamerada da Predictive Hybrid Autofocus (Sezgisel Melez Otomatik Odaklayıcı) özelliği mevcuttur )

Xperia R1 ve Xperia R1 Plus Modellerinin Fiyatı

Xperia R1 modeli 200$’dan, Xperia R1 Plus modeli ise 231$’dan satışa sunulacaktır. Sony, Siyah ve gümüş renk seçeneği bulunan bu iki model telefonun satışını ise Sony Center, mobil mağazalar ve e-ticaret sitelerinden yapacaktır.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir