Stadyumlara Powerbank İle Girilmesi Yasaklandı

Mobil Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Alınan bilgilere göre teknoloji dünyasında gelişen ve elektronik cihazlar arasında yer alan akıllı telefonların elimizden düşmediği bildirilmiştir. Bu nedenle akıllı telefonların şarjları hemen bittiği için insanların kolay şarj edebilen bir ürünü kullandıkları açıklanmıştır. Bu kullanılan teknolojik ürün arasında powerbank yer alıyor. Bu ürünün taşınabilir bir özelliğe sahip olduğu belirtilmiştir. Böylece iletişimde aksaklığın oluşmaması için bu ürünün kullanımının yaygınlaştığının haberi verilmiştir. Fakat bazı ürünler ucuz bir fiyata üretildiği için insanlar bu ürünü tercih etmektedirler. Fakat böyle ürünlerin insanlara  ve cihaza zarar verdiği açıklanmıştır. Bu nedenle kaliteli powerbank kullanmanın sağlık açısından da önemli olduğu bildirilmiştir. Ayrıca sahte ve ucuz powerbankların kısa bir süre sonra patladıkları da açıklanmıştır. Bu nedenle önceleri stadyumlara götürülen bu ürünlerin şu anda yasaklandığı açıklanmıştır.

stadyuma-powerbank-ile-girilmesi-yasaklandi.jpg

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Verilen bilgilere cep şarjı olarak kullanılan powerbank cihazı sayesinde insanların elektrik prizi olmadan da cihazlarını şarj edebilecekleri belirtilmiştir. Bu nedenle birçok insanın bu ürüne yöneldiği belirtilmiştir. Böylece bu üründen satın almak isteyenlerin aklına powerbank alırken nelere dikkat edilmelidir? Sorusu gelmektedir. Öncelikle bu ürünü almak isteyenlerin ürünün kaliteli olmasına, kaç volt olduğuna ve daha birçok özelliğine dikkat edilmelidir.

stadyuma-powerbank-sokulmasi-yasaklandi.JPG

Stadyuma Gelenlere Şok Yasak

Alınan bilgilere göre bundan sonra powerbank ile birlikte stadyuma giriş yapanların alınmayacağı açıklanmıştır. Çünkü ucuz powerbank kullananlar olduğu için ürünü patlama ve insanlara zarar verme gibi özelliği olduğu anlaşılmıştır. Bu nedenle stadyuma gidenlerin öğrenmiş olduğu bu haber sonrası artık powerbank ile gelemeyecekleri açıklanmıştır. Büyük bir şoka uğrayan seyircilerin artık bundan sonra powerbank ile stadyuma giriş yapamayacakları ve böyle güvenliğin daha üst seviyede olacağının haberi verilmiştir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir