Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır

Nasıl Yapılır Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Günümüzde pek çok insanın internet ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok fazla sosyal medya uygulamasına yöneldiklerini görüyoruz. Bu sosyal medyalar arasına kısa sürede giren ve çok fazla insan tarafından beğenilen bir uygulamada Swarm yer belirtme uygulamasıdır. Bu uygulama içerik olarak diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha farklıdır. Swarm sizlere konum belirtme hizmeti vermektedir. Bu uygulama ile gittiğiniz her mekânda ya da şehirde konum belirtmesinde bulunabilirsiniz. Bu uygulama pek çok kişi tarafından çok beğenilmiş olup kısa zaman içerisinde aktif olarak pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.  Swarm hesabı silme nasıl yapılır denildiğinde en çok sorulan sorulardan biridir ve pek çok insan özel sebeplerden dolayı da Swarm hesaplarını kapatmak isteyebilmektedirler.

Swarm Uygulaması İle Konum Belirtme

Swarm uygulaması konum belirteceğiniz bir uygulama olmakla beraber aynı zamanda bu uygulama üzerinden aynı konumda bulunduğunuz kişileri de arkadaş olarak ekleyebilmeniz mümkündür. Bu yöntem ile pek çok kişi arkadaş olmaktadır. Ekstra bu uygulama üzerinden kişiler ile iletişime geçebilmek için mesaj da atabilmektesiniz. Swarm uygulaması sizlere pek çok rozet de kazandırmaktadır. Bu rozetler sizlerin konum etiketi yaparken eğlenmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Swarm sizlere ilginç bilgilerde sunmaktadır. Ayrıca Swarm bir mekânda en çok chek in yapan kişilere mayorluk vermektedir. Yani bu mayorluk sizlerin o mekânda en çok chek in yapan kişi olmanızı ve herkes tarafından görülmenizi sağlamaktadır. Swarm uygulamasını silmek istediğinizde Swarm hesabı silme nasıl yapılır en çok sorulan sorulardır.

Swarm Hesap Silme İşlemi

Swarm hesap silme işlemi için herhangi bir dondurma işlemi sizleri sunulmamaktadır. Direk hesabınız üzerinden ayarlara giriş yaparak hesabı sil demeniz hesabınızı kalıcı olarak silebilmeniz için yeterli olacaktır. Çok kolay bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz. Bu hesap silme işlemi için karşınıza bu uygulama neden hesabınızı silmek istediğinizi soracaktır. Durumunuzu seçeneklerden size uyan şekilde işaretleyerek swarmdan hesabınızı tamamen silebilmektesiniz. Swarm hesabı silme nasıl yapılır sorularınızın cevabı bu kadar kolaydır. Hesabınızı sildiğinizde tekrar hesap açmak isterseniz tekrar aynı isimle hesap alabilmenizde mümkünüdür.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir