Türk Telekom İnternet Paketlerine Yeni Zam!

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

İşte Türk Telekom İnternet Paket Fiyatlarına Gelecek Zam

Türk Telekom İnternet tariflerinde 1 Temmuz itibari ile yeni zam rakamlarını açıklayacak. Aynı zamanda 1 Temmuz itibari ile yeni Türk Telekom zamları geçerli olacak. Tarifeye göre yüzdelik zamlar belirlenecek.
Türkiye’de en çok internet abonesi bulunan Türk Telekom 1 Temmuz’da yeni zam dönemine giriyor. Kullanıcılar yeni zamma ne kadar hazır bilinmez ancak, resmi bir açıklama yapılmasa da 1 Temmuz 2017 tarihinde zamların geçerli olacağı konuşuluyor.

Türk Telekom İnternet Paket Zamları Ne Kadar Olacak?

Henüz resmi bir kaynak olmasa da aldığımız haberlere göre tüm taifelere zam gelecek. Buna göre yeni zam rakamları bireysel paketlerde 2 TL şeklinde beklenirken, limitsiz paket tariflerinde 7 TL olacağı tahmin ediliyor. Full Limitsiz ve 300 GB AKN’li paketlerde herhangi bir zam uygulanması gerçekleşmeyecek. TTNET AlO internet fiyatı ile alakalı bir zam olacağı tahmin edilmiyor.

Zamlar Kimler İçin Geçerli Olacak?

Türk Telekom internet paket fiyatlarında yapılacak olan zammın yeni aboneler, taahhüt süz kullananlar ve liste fiyatından internet paketi sahibi olan kişiler için zamlar geçerli olacaktır.
Her ne kadar taahhütlü devam eden kullanıcılar zamlardan etkilenmeyecek olsalar da, paket değiştirmek gibi bir istekleri olduğunda Türk Telekom güncel paket fiyatları ile geçiş yapabileceklerdir.
Diğer internet hizmeti veren firmalara göre fiyatları nasıl buluyorsunuz? Yapılacak olan zamlar hakkında görüşleriniz nelerdir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir